Michał Kucharczyk otrzymał pierwszą poważną ofertę. Znany zagraniczny klub

Michał Kucharczyk pożegnał się z Legią Warszawa. Greckie media informują, że 28-letni napastnik jest na celowniku Panathinaikosu Ateny, otrzymał ofertę ze stolicy Grecji i obecnie rozważą tę opcję.

Legia Warszawa poinformowała w sobotę, że nie przedłuży kontraktu z Michałem Kucharczykiem, który w jej barwach grał od 2010 roku. W tym czasie ze stołecznym klubem zdobył 11 trofeów - pięciokrotnie był mistrzem Polski, sześciokrotnie wygrywał Puchar Polski. Napastnik przyznał, że jest mu przykro, że nie miał okazji, aby pożegnać się ze wszystkimi w godny sposób.

Zobacz wideo

W greckich mediach pojawiają się informacje o zainteresowaniu Kucharczykiem. Portal newspao.gr informuje, że Panathinaikos Ateny miał już złożyć ofertę za napastnika Legii, który ma teraz zastanowić się nad ewentualnym przejściem do Grecji. Wcześniej mówiło się także o zainteresowaniu działaczy z Kayserisporu.

Legia Warszawa z pierwszym wzmocnieniem przed nowym sezonem

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia i Michał Kopczyński odchodzi z nowozelandzkiego Wellington Phoenix i wraca do Legii Warszawa. 26-latek był wypożyczony z drużyny wicemistrza Polski.

Więcej o: