Sekcja Piłkarska #10. Waldemar Fornalik: Miałem wyjść i powiedzieć "przepraszam, spiep***łem sprawę reprezentacji?"

Walka o mistrzostwo Polski wchodzi w decydującą fazę. Kiedy wszyscy zachodzą w głowę, czy po tytuł sięgnie Legia Warszawa czy Lechia Gdańsk, za ich plecami czai się niemniej groźny Piast. Czy gliwiczanie są w stanie doprowadzić do sensacji i zdobyć mistrzostwo kraju? Trener Piasta Waldemar Fornalik odpowiedział również na pytania o swoją pracę w reprezentacji Polski. Gościem Pawła Wilkowicza i Sebastiana Staszewskiego w dziesiątym odcinku Sekcji Piłkarskiej był również Tomasz Ćwiąkała, dziennikarz Canal+ Sport.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o: