Lech Poznań może stracić gwiazdę! 2,7 miliona euro na stole

Lech Poznań może stracić Darko Jevticia. FK Krasnodar oferuje za 26-letniego pomocnika 2,7 miliona euro - podają rosyjskie i serbskie media.
Zobacz wideo

Darko Jevtić gra w Lechu Poznań od 2014 roku. Szwajcar najpierw był wypożyczony z FC Basel, a później trafił do Lecha na zasadzie transferu definitywnego. Poznański klub zapłacił za niego ok. 350 tysięcy euro. Teraz może zarobić prawie trzy miliony euro.

Transferem Jevticia jest zainteresowany FK Krasnodar. Rosjanie są zdeterminowani. Serbski portal mozzartsport.com informuje, że są skłonni zapłacić 2,7 miliona euro. Szwajcar miałby przenieść się do Krasnodaru już w zimowym oknie transferowym. Negocjacje trwają i mają zakończyć się w ciągu kilku dni. FK Krasnodar jest wiceliderem ligi rosyjskiej. Do Zenitu Sankt Petersburg traci jeden punkt.

Wcześniej pomocnikiem Lecha Poznań interesowało się Birmingham City. Anglicy oferowali 2,6 miliona euro, ale władze Lecha nie zdecydowały się na transfer. Darko Jevtić rozegrał w Lechu 157 meczów. Strzelił 30 goli, miał 35 asyst.

Więcej o: