Fernando Santos zupełnie zaskoczył Roberta Lewandowskiego. "Byłem w szoku"

- Byłem w szoku - powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z TVP Sport zapytany o pierwsze treningi pod wodzą Fernando Santosa. Kapitan reprezentacji Polski przyznał, że Portugalczyk to niezwykle doświadczony trener, który "wiele widzi" i bardzo szybko wyciąga wnioski, które mogą pomóc zawodnikom.

Za reprezentantami Polski pierwsze treningi pod okiem nowego selekcjonera Fernando Santosa. Portugalczyk zdążył już wprowadzić na zgrupowaniach nowe zasady i obyczaje, a nawet... przemeblować Stadion Narodowy. Przede wszystkim skupia się jednak na sprawach sportowych.

Zobacz wideo "Rugby na wózkach to nie jest miękki sport. To jest murdeball"

Robert Lewandowski pod wrażeniem selekcjonera. "Byłem w szoku"

Tuż przed meczem z Czechami do mediów wyszedł Robert Lewandowski, który wziął udział w konferencji prasowej w Pradze, a także rozmawiał z dziennikarzami. W rozmowie z TVP Sport przyznał, że po pierwszych treningach z Fernando Santosem był bardzo zdziwiony.

Antonin Barak i Robert Lewandowski Reprezentant Czech bezlitośnie podsumował polską kadrę. "Zaskoczyło mnie to"

- Byłem w szoku, że po ruchach w treningu, które może zobaczyć, widzi, jakie są nasze przyzwyczajenia, co powinniśmy, a czego nie powinniśmy robić - powiedział kapitan reprezentacji.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Lewandowski zauważył, że Portugalczyk to niezwykle doświadczony trener. - Powiem szczerze, to jakie wnioski przekazywał nam po treningu, pokazuje, że wie, o czym mówi - przyznał i dodał: - Wiedza zawsze sama się obroni.

0Kibice ogladaja mecz Polska - Meksyk w Olsztynie "Skandaliczne sceny". Czesi grzmią ws. biletów na mecz z Polską. "Jak zwykle"

Kapitan reprezentacji odniósł się też do zakazu wnoszenia telefonów na stołówkę wprowadzonego przez Santosa. - Żyjemy w takich czasach, że ciężko jest odłożyć je na bok nawet wtedy, gdy rozmawiamy. To jedna z bardzo fajnych zasad. Widać, że rozmowy są toczone - ocenił.

Mecz Polska - Czechy zostanie rozegrany w piątek 24 marca o godzinie 20:45. Transmisja będzie dostępna na antenach TVP 1, TVP Sport oraz Polsatu Sport Premium 1. W internecie mecz będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl oraz w Polsat Box Go. Zapraszamy także do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: