Robert Lewandowski tylko spojrzał. Zaskakujący gest kapitana reprezentacji Polski

Polska pewnie prowadzi z San Marino w meczu eliminacji mistrzostw świata 2022. Z pierwszych minut spotkania zapamiętamy brutalny faul na Robercie Lewandowskim. Zirytowany zagraniem rywala napastnik zaskoczył swoim gestem.

W sobotę rozgrywane jest spotkanie pomiędzy reprezentacją Polski a San Marino w ramach eliminacji mistrzostw świata 2022. Spotkanie zaczęło się zgodnie z oczekiwaniami. Zespół Paulo Sousy zdominował niżej notowanego rywala. Wynik otworzył w 10. minucie Karol Świderski, który wykorzystał dośrodkowanie Przemysława Płachety.

Zobacz wideo "Wokół kadry Sousy zrobiło się spokojniej. Te mecze trzeba wygrać"

Brutalny faul na Lewandowskim. Zaskakujący gest Polaka. Nie przyjął przeprosin 

W pierwszych minutach spotkania można było zaobserwować, że zawodnicy z San Marino nie zamierzają odpuszczać Robertowi Lewandowskiego, którego dwukrotnie brutalnie potraktowali. Około 20. minuty spotkania Marcello Mularoni, próbując odebrać piłkę, ostro wszedł w kostkę napastnika Bayernu Monachium. Polak przez moment nie był w stanie kontynuować gry i rozmasowywał bolące miejsce. Sędzia przerwał grę, ale nie zdecydował się ukarać zawodnika San Marino żółtą kartką. Mularoni przepraszał 33-latka, wyciągnął do niego rękę, ale podrażniony ostrą grą rywal Lewandowski nie odpowiedział na ten gest. 

Fabiański rozpłakał się przed kamerami. Fabiański rozpłakał się przed kamerami. "Największy twardziel by pękł"

W 30. minucie spotkania Lewandowski umieścił piłkę w siatce, ale arbiter nie uznał trafienia, gdyż według niego faulował obrońcę rywali. Zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji LIVE na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. 

Więcej o: