Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Mogliby sobie kupić Ronaldo, gdyby tylko chcieli". Mają gigantyczne pieniądze

Niemiecki piłkarz Oliver Kragl chwali rozsądne zarządzanie finansami przez austriacki Red Bull Salzburg. "Mogliby sobie kupić Ronaldo, gdyby tylko chcieli. Poradziliby sobie w Bundeslidze" - stwierdził w rozmowie z "Goal And Spox".

Kragl przez kilka lat był piłkarzem zarówno austriackich, jak i niemieckich klubów. W rozmowie z "Goal And Spox" nie ukrywa podziwu dla tak rozsądnego zarządzania klubem, jakie prezentują władze Red Bull Salzburg. - Finansowo radzą sobie świetnie. Myślę, że mogliby kupić sobie Ronaldo, gdyby tylko chcieli - stwierdził. 

Zobacz wideo Zbigniew Boniek mocno o spekulacjach powrotu Ekstraklasy.

Niemiecki zawodnik o mistrzu Austrii: "Mogliby kupić Ronaldo, gdyby tylko chcieli"

Pomocnik zwrócił uwagę na to, jak mistrzowie Austrii radzili sobie w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. "Zmusili Liverpool do dania z siebie wszystkiego na Anfield i wyrwali remis w Neapolu. Daliby sobie radę w Bundeslidze" - ocenił Kragl. 

Oliver Kragl to wychowanek Wolfsburga. Do 2013 roku grał w Niemczech, by potem przenieść się do austriackiego SV Ried. Po trzech latach wyjechał do Włoch, a obecnie gra w Benevento. W tym sezonie Serie B w 20 meczach zdobył cztery gole i zaliczył siedem asyst. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .