Thomas Mueller pociesza Roberta Lewandowskiego. Piękny wpis Niemca

Robert Lewandowski zajął ósme miejsce w plebiscycie Złotej Piłki "France Football" na najlepszego piłkarza świata 2019 roku. Dla Thomasa Muellera Polak jest jednak "zwycięzcą serc Bayernu".

Nie tylko Polacy ostro komentują dopiero ósme miejsce Roberta Lewandowskiego w plebiscycie Złotej Piłki. Lekki niesmak jest również w Niemczech. - Szkoda - pisze "Bild". - Rozczarowanie dla Lewandowskiego - dodaje sport1.de. Ale Robert Lewandowski nie czuje się rozczarowany. - Rozczarowany? Nie, cieszę się, że tu jestem, że wszystko się zgrało. To coś innego, fajne doświadczenie spotkać się w innym stroju niż zwykle - powiedział Lewandowski tuż po gali w rozmowie z Michałem Zachodnym, dziennikarzem portalu laczynaspilka.pl.

Geniusz Lewandowskiego! Tylko spójrzcie na tę akcję [WIDEO]

Zobacz wideo

Polaka pocieszał jednak Thomas Mueller, klubowy kolega z Bayernu Monachium. Dla Niemca Lewandowski jest "zwycięzcą serc Bayernu". O czym poinformował wszystkich na Twitterze:

Plebiscyt na najlepszego piłkarza 2019 roku wygrał Leo Messi z Barcelony. Drugi był Virgil van Dijk z Liverpoolu, a trzeci Cristiano Ronaldo z Juventusu, który był wielkim nieobecnym gali w Paryżu.

Więcej o: