Liga Mistrzów. Zieliński zadedykował bramkę pięknej Laurze

Piotr Zieliński zdobył bramkę w drugim meczu z rzędu. Najpierw w lidze pokonał bramkarza Milanu (2:1), a teraz trafił w bardzo ważnym meczu z Szachtarem Donieck (3:0), dzięki czemu Napoli dalej liczy się w walce o awans do fazy pucharowej. Oba ostatnie gole reprezentant Polski zadedykował swojej narzeczonej Laurze, wykonując specjalny gest.
Laura Słowiak Laura Słowiak Instagram.com/lauraslowiak/

Gest serduszka

Piotr Zieliński w meczu z Szachtarem był jednym z najlepszych zawodników na boisku. "Niszczycielski Zieliński" - pisały o reprezentancie Polski włoskie media, które były zachwycone jego grą. "Długo był niewidoczny, ale gdy już doszedł do głosu, całkowicie zdominował środek pola. Po bramce z Milanem strzelił kolejnego pięknego gola" - napisali dziennikarze "La Repubblica", którzy ocenili występ Polaka na "6,5".

Po bramce Zieliński wykonał gest serduszka w stronę narzeczonej, Laury Słowiak.

Laura Słowiak Laura Słowiak Instagram.com/lauraslowiak/

Zaręczeni

Piłkarz reprezentacji Polski poprosił w swoją partnerkę o rękę w dniu jej urodzin, w tym roku. 23-letni pomocnik przygotował dla swojej ukochanej niespodziankę i i ułożył z kwiatów napis: KOCHAM CIĘ.

Laura Słowiak, Piotr Zieliński
instagram.com/lauraslowiak/

Laura Słowiak Laura Słowiak instagram.com/lauraslowiak/

Pochodzą z jednego miejsca

Piotr i Laura są ze sobą już od czterech lat. Oboje pochodzą z Ząbkowic Śląskich.

22-letni reprezentant Polski Piotr Zieliński nie obnosi się ze swoją wybranką w plotkarskich mediach - pewnie to i dobrze - przez co jednak za wiele o niej nie wiemy. Możemy za to stwierdzić, że Laura Słowiak i piłkarz wyglądają na ładną, dobraną parę 22-letni reprezentant Polski Piotr Zieliński nie obnosi się ze swoją wybranką w plotkarskich mediach - pewnie to i dobrze - przez co jednak za wiele o niej nie wiemy. Możemy za to stwierdzić, że Laura Słowiak i piłkarz wyglądają na ładną, dobraną parę Instagram.com/lauraslowiak/

Nie obnoszą się z tym

22-letni reprezentant Polski Piotr Zieliński nie obnosi się ze swoją wybranką w plotkarskich mediach - pewnie to i dobrze - przez co jednak za wiele o niej nie wiemy. Możemy za to stwierdzić, że Laura Słowiak i piłkarz wyglądają na ładną, dobraną parę

Laura Słowiak Laura Słowiak instagram.com/lauraslowiak/

Lubią podróżować

W mediach społecznościowych można zauważyć, że para bardzo lubi podróżować. Narzeczona reprezentanta Polski na Instagramie publikuje zdjęcia ze wspólnych wyjazdów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.