Robert Lewandowski wtulony w Klarę. Widać, że dziewczynka to córeczka tatusia

Robert Lewandowski uwielbia wrzucać na Instagram zdjęcia z Anną Lewandowską i Klarą. często to właśnie one cieszą się większym zainteresowaniem niż na przykład te z boiska. I tym razem było podobnie.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Robert Lewandowski wtula się w Klarę 

Anna Lewandowska jest w ciąży? Na Instagramie pojawił się tajemniczy wpis

Zdjęcia z dziećmi zawsze najbardziej rozczulają. Kiedy Robert Lewandowski został ojcem od razu pochwalił się zdjęciem ze swoją malutką córeczką w social mediach. To było jedno z tych zdjęć, które zdobyło najwięcej polubień na jego Instagramie. Od tego momentu kapitan reprezentacji Polski raz na jakiś czas wrzuca do sieci fotki z Klarą, choć znacznie częściej robi to Anna Lewandowska. 

Tym razem zdjęcie, które opublikował od samego początku wzbudziło spore zainteresowanie. Robert Lewandowski wtula się nią i zasłania jej twarz. To zrozumiałe, w końcu on i jego żona bardzo chronią prywatności Klary. 

Na fotce widać też, że Klara zmieniła fryzurę, a na jej głowie pojawiły się malutkie loczki, które dodają jej jeszcze więcej uroku. 

 

Robert Lewandowski składa słodkie życzenia Annie Lewandowskiej na Instagramie. Cudo!

Klara Lewandowska z tatą 

U Anny Lewandowskiej również pojawiła się relacja ze wspólnego wypadu. Trenerka wrzuciła na swój Instagram filmik, na którym Robert Lewandowski idzie z Klarą za rękę. W tym krótkim wideo jest jednak coś co może was rozśmieszyć. Klara w pewnym momencie nie chce iść już dalej, a wręcz ciągnie tatę do... sklepu! 

 

Anna i Robert Lewandowscy cieszą się jak małolaci. Czy to ich najlepsze zdjęcie?

Robert Lewandowski na spacerze z Klarą LewandowskąRobert Lewandowski na spacerze z Klarą Lewandowską www.instagram.com/_rl9

Słodziaki? 

Anna i Robert Lewandowscy przekazali ogromną kwotę na Centrum Zdrowia Dziecka. Para otworzyła klinikę rehabilitacji

 
Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ