Anna i Robert Lewandowscy nie chcieli prezentów, a pieniądze. Wszystko przekazali na Centrum Zdrowia Dziecka

Anna Lewandowska i jej mąż Robert Lewandowscy już nie raz udowadniali, że mają wielkie serca. Jakiś czas temu przekazali 500 tysięcy złoty na Centrum Zdrowia Dziecka, a teraz zrobili to ponownie. Na swoich urodzinach nie chcieli prezentów, a pieniądze dla dzieci ze szpitala.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska hucznie obchodzili urodziny

Najpopularniejsza sportowa para w Polsce kilka dni temu w jednym z warszawskich lokali świętowała swoje 30-ste urodziny. Robert Lewandowski i Anna Lewandowska wszystko utrzymywali bardzo długo w tajemnicy i gdyby nie zdjęcia paparazzi pewnie nikt z nas nawet nie wiedziałby, że taka impreza się odbywa. 

Robert Lewandowski z żoną świętowali 30-stkę. Mateusz Borek opowiada o kulisach imprezy

Co więcej przybyli goście nie relacjonowali uroczystości w swoich social mediach, dlatego nikt nie wiedział co się tak naprawdę działo za kulisami. Mateusz Borek, dziennikarz sportowy zdradził, że był zdrowy tort, występ Justyny Steczkowskiej i Radzimira Dębskiego ze swoją orkiestrą symfoniczną. Paulina Sykut-Jezyna z kolei w jednym z  wywiadów powiedziała, że panowała rodzinna atmosfera, a poza wcześniej wymienionymi gwiazdami swój występ dali też Taco Hemingway, a także Quebonafide. 

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska poprosili też swoich gości o to, by nie przynosili im prezentów, a w zamian za to wpłacili pieniądze na konto Centrum Zdrowia Dziecka. Uzbierana kwota może świadczyć o tym, że przyjaciele i rodzina Lewandowskich są naprawdę hojni i nie obojętni na cierpienie dzieci. 

 

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach zaskoczyli swoje mamy

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz kolejny wspierają Centrum Zdrowia Dziecka 

Gdyby nie post na oficjalnym facebooku Centrum Zdrowia Dziecka pewnie nikt z nas nie dowiedziałby się o tym pięknym geście ze strony Lewandowskich. 

Anna i Robert Lewandowscy wykorzystali swój bal urodzinowy, by zebrać pieniądze i po raz kolejny wesprzeć nasz Instytut. Poprosili swoich gości o przekazanie datków na Klinikę Neurochirurgii IPCZD. Na chwilę obecną z balu Ani i Roberta wpłynęło 131 950 zł i 5 000 euro. Kolejne środki nadal wpływają. Dziękujemy !!! - napisano na profilu Centrum Zdrowia Dziecka na Facebooku.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują urodziny. Na przyjęciu tłumy gwiazd

Kapitan reprezentacji Polski i trenerka postanowili wesprzeć Klinikę Neurochirurgii,w  której leczonych jest ponad 1500 chorych dzieci. Co roku wykonuje się ponad 660 operacji u najmłodszych, u których wykryto nowotwory mózgu i kanału kręgowego, wodogłowie, przedwczesne zarośnięcie szwów czaszkowych czy padaczkę - wylicza Katarzyna Gardzińska. 

Anna i Robert Lewandowski sami wybrali klinikę, na którą zostały przekazane pieniądze. 

W sieci pojawiła się informacja, że do Centrum Zdrowia Dziecka wpłynęło już 150 tysięcy złoty i prawdopodobnie to nie jest ostateczna kwota, którą udało się zebrać. 

Robert Lewandowski świętuje urodziny. Anna Lewandowska napisała czułe życzenia

Więcej o: