Najpiękniejsze WAGs World Cup 2018

Mundial to wyjątkowe wydarzenie zarówno piłkarzy grających w rozgrywkach, jak i ich partnerek. Podczas World Cup wzrok wszystkich spoczywa nie tylko na boisku, ale także na trybunach, gdzie kibicują dziewczyny oraz żony piłkarzy. Oto najpiękniejsze WAGs World Cup 2018!

Pełna galeria najpiękniejszych WAGs mundialu 2018

Najpiękniejsze żony piłkarzy

Już od dłuższego czasu, partnerki najpopularniejszych piłkarzy przyciągają uwagę mediów na całym świecie. Większość z nich to cenione modelki, aktorki, a także piosenkarki które będąc dziewczynami znanych piłkarzy, same rozwijają swoje kariery - osiągając niemałe sukcesy na arenie międzynarodowej. World Cup 2018 to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla zawodników, ale także dla ich partnerek, które wspierają ukochanych oraz gorąco kibicują im prosto z trybun.

 

Najpiękniejsze WAGs na mundialu 2018

Którą ze zjawiskowych WAGs będzie można zobaczyć podczas World Cup 2018? Z całą pewnością na trybunach pojawi się Shakira, która od 2010 roku spotyka się z hiszpańskim piłkarzem Gerardem Pique. Neymarowi kibicować będzie Bruna Marquezine - uwielbiana w swoim kraju modelka oraz aktorka ma już ponad 28 milionów fanów na swoim Instagramie, gdzie zachwyca nie tyko urodą ale także idealną sylwetką. 

 

WAGs polskich piłkarzy

Kto natomiast kibicować będzie naszej reprezentacji? Polskie WAGs również pojawią się trybunach w Rosji. Z całą pewnością Grzegorz Krychowiak wspierany będzie przez swoją ukochaną Celię Jaunat, Anna Lewandowska wraz z córeczką kibicować będzie Roberta - kapitana polskiej reprezentacji, a Dominika Grosicka z całych sił dopingować będzie Kamila Grosickiego.

Mundial 2018. W takich luksusach mieszka nasza reprezentacja

 

Mundial 2018: Takie ciała ma nasza polska reprezentacja

Zobacz wideo
Więcej o: