KSW 47. Tomasz Narkun zawalczy o pas. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Szymonem Kołeckim. Gdzie oglądać KSW 47? Transmisja, stream online, PPV, na żywo, 23.03.2019

KSW 47. Już dziś wieczorem wszyscy miłośnicy MMA będą mieć swoje święto. Na Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się gala KSW 47. W pojedynku wieczoru o pas mistrza świata zawalczy Tomasz Narkun. W oktagonie zobaczymy też Mariusza Pudzianowskiego i Szymona Kołeckiego. Gdzie obejrzeć KSW 47?
Zobacz wideo

KSW 47. W walce wieczoru spotkają się Tomasz Narkun i Philip De Fries

Walką wieczoru podczas KSW 47. będzie pojedynek Tomasza Narkuna (16-2) z Philipem de Friesem (16-6). Polak ma już na koncie międzynarodowe mistrzostwo w kategorii półciężkiej – zdobył je w 2015 roku. Stawką dzisiejszego pojedynku Narkun-de Fries jest pas wagi ciężkiej. Anglik wywalczył go w 2018 roku, w starciu z Michałem Andryszakiem, a tytuł obronił później później dzięki wygranej z Karolem Bedorfem.

 

Narkun przyznał w wywiadzie dla MMAPL.tv, że walka z de Friesem to najtrudniejsze zadanie w jego zawodowej karierze: „W aspekcie czysto zawodowym to na pewno będzie dla mnie najtrudniejsze jak dotąd wyzwanie. Inaczej to wygląda w kontekście amatorskim, bo niejednokrotnie mierzyłem się już z przeciwnikami tej kategorii wagowej. Jestem dobrze przygotowany i nie mogę się doczekać soboty. Wysoka stawka tylko mocniej mnie motywuje” – powiedział zawodnik.

KSW 47, karta walk. Kogo jeszcze zobaczymy podczas łódzkiej gali?

Udział w sobotniej gali będzie dla Szymona Kołeckiego (6-1) debiutem w KSW. Były sztangista i mistrz olimpijski z Pekinu zawalczy w oktagonie z Mariuszem Pudzianowskim (12-6-1). Popularny „Pudzian” ma już na kocie wygraną z byłym olimpijczykiem. W 2014 roku pokonał bowiem judokę Pawła Nastulę. 

 

Łódź ugości dziś jeszcze jednego uczestnika Igrzysk Olimpijskich. Damian Janikowski (3-1, 3 KO), były zapaśnik i brązowy medalista z Londynu, spróbuje pokonać Aleksandra Ilića (10-2, 6 KO, 2 SUB). Z kolei w jedynym pojedynku pań spotkają się Karolina Owczarz (1-0, 1 SUB) i Marta Chojnowska (1-1, 1 SUB).

W ramach gali KSW 47 zaplanowano w sumie 9 walk: 

  • Tomasz Narkun vs. Philip de Fries
  • Mariusz Pudzianowski vs. Szymon Kołecki
  • Borys Mańkowski vs. Norman Parke
  • Satoshi Ishii vs. Fernando Rodrigues Jr.
  • Damian Janikowski vs. Aleksandr Ilić
  • Marcin Wrzosek vs. Krzysztof Klaczek
  • Karolina Owczarz vs. Marta Chojnowska
  • Bartłomiej Kopera vs. Maciej Kazieczko
  • Dawid Gralka vs. Paweł Polityło

Gdzie oglądać galę KSW 47? Transmisja, stream online, PPV, na żywo

Transmisja gali KSW 47 będzie kodowana – dostęp do niej można wykupić na stronie kswtv.com lub bezpośrednio w dekoderze. Lista telewizyjnych operatorów, którzy mają w swojej ofercie transmisje KSW 47 dostępna jest TUTAJ. Gala rozpocznie się o godz. 19:00.