KSW 47: Phil de Fries po raz drugi stanie do obrony mistrzowskiego pasa

KSW 47: Phil de Fries po raz drugi stanie do obrony mistrzowskiego pasa. Tym razem jego rywal to Tomasz Narkun. Ich starcie będzie gwoździem wieczoru podczas gali MMA 23 marca na łódzkiej Atlas Arenie.

KSW 47:  Phil de Fries - doświadczony i nieugięty zawodnik

De Fries to angielski zawodnik MMA walczący w kategorii wagi ciężkiej. Ma za sobą start w organizacji UFC, Bellator oraz M-1 Global. Ma 32 lata, 193 cm wzrostu i 120 kg wagi. Na swoim koncie ma 16 zwycięstw, z czego 2 przez nokauty. Ze sportami walki jest związany od 14 roku życia - zaczynał od brazylijskiego jiu-jitsu. W MMA zadebiutował w 2009 roku, wygrywając pierwsze siedem z ośmiu starć. Te walki otworzyły mu drogę do federacji UFC, gdzie otrzymał kontrakt na pięć walk. Po problemach z formą świetnie zaprezentował się w federacji KSW. Już w pierwszym pojedynku zdobył pas, a w kolejnym go obronił. Teraz wyzwanie rzucił mu Tomasz Narkun.

KSW 47: data gali w Łodzi

Otwarcie sezonu walk MMA w 2019 roku rozpocznie się od gali KSW 47 w Łodzi. Widowisko jest przygotowywane w Atlas Arenie na 23 marca. W samym obiekcie o godzinie 19.00 zbierze się ponad 10 tysięcy kibiców. W programie gali jest przewidzianych dziewięć starć. W tym, wspomniany pojedynek o pas mistrzowski oraz Mariusz Pudzianowski vs. Szymon Kołecki. Będzie to debiut Kołeckiego w federacji KSW. Wcześniej przeciwnik "Pudziana" zdobył mistrzostwo świata w podnoszeniu ciężarów, a obecnie chce rozwijać swoje umiejętności w sportach walki. 

Więcej o: