KSW 31. Brutalne kopnięcia, ciężkie nokauty i efektowne dźwignie. Zobacz najciekawsze momenty gal KSW [WIDEO]

Już w sobotę w ERGO Arenie odbędzie się gala KSW 31, na której zobaczymy historyczną walkę Tomasza Drwala z Michałem Materlą. Zanim jednak do tego dojdzie warto przypomnieć sobie najciekawsze momenty w historii KSW.

Najlepsze nokauty

Fani najpopularniejszej polskiej federacji MMA nie mogą narzekać na brak ciężkich, a czasem nawet przerażających nokautów, które towarzyszą galom KSW od samego początku. Zestawienie najefektowniejszych ciosów kończących walkę rozpoczyna potężny ''prawy'' Antoniego Chmielewskiego podczas KSW Extra w 2008 roku. W rankingu nie zabrakło oczywiście największych polskich gwiazd MMA, czyli Mameda Khalidova, Jana Błachowicza i Michała Materli. Jest co oglądać!

Najseksowniejsze zawodniczki MMA! [ZDJĘCIA]

Najlepsze poddania

Drugim sposobem na zakończenie walki przed czasem jest dźwignia, czyli technika polegająca na ułożeniu stawu rywala w pozycji, która wywoła nieznośny ból lub duszenie - technika polegająca na odcięciu dopływu krwi lub powietrza do mózgu przeciwnika. Prawdziwym mistrzem poddań jest największa gwiazda KSW - Mamed Khalidov. Aż trzy spektakularne akcje Olsztynianina znalazły się w prezentowanym rankingu. Jego możliwości w zakładaniu dźwigni znakomicie podsumowuje komentarz w trakcie walki z Maiquelem Falcao: "Wymykający się wszelkim szablonom. Przenoszący w nas inny wymiar sztuki i opanowania własnego ciała. Najwspanialszy Mamed Khalidov".

Najseksowniejsze zawodniczki MMA! [ZDJĘCIA]

Najlepsze walki

Za nami najlepsze nokauty I poddania, więc czas na walki, które przyniosły kibicom I ekspertom najwięcej emocji. Oglądając najlepsze akcje nietrudno odnieść wrażenie, że poziom sportowy KSW z roku na rok jest coraz wyższy. Jeżeli federacja będzie się rozwijała w takim tempie, to kto wie, może już niebawem obecny ranking przestanie być całkowicie nieaktualny. Czego sobie i państwu życzymy.

Najseksowniejsze zawodniczki MMA! [ZDJĘCIA]

Bonusy z KSW 28

Już w najbliższą sobotę KSW 31, warto więc przypomnieć sobie co działo się na ostatnich trzech galach. Przedstawiamy bonusy za najlepszą walkę, poddanie i nokaut wieczoru. Zaczynamy od gali KSW 28:

Poddanie wieczoru: Rafał Moks

Walka wieczoru: Anzor Azhiev - Helson Henriques

Nokaut wieczoru: Maciej Jewtuszko

Warto zwrócić szczególną uwagę na fantastyczny nokaut Macieja Jewtuszko. 34-letniego zawodnika ponownie w akcji będziemy oglądać już w sobotę.

Najseksowniejsze zawodniczki MMA! [ZDJĘCIA]

Bonusy z KSW 29

Podczas KSW 29 swoimi umiejętnościami walki w parterze ponownie zachwycił Borys Mańkowski. Polak nie dał żadnych szans Davidowi Zawadzie pokonując go już w pierwszej rundzie.

Poddanie wieczoru: Borys Mańkowski

Walka wieczoru: Karol Celiński - Tomasz Kondracik

Najseksowniejsze zawodniczki MMA! [ZDJĘCIA]

Bonusy KSW 30

W federacji KSW coraz śmielsze "kroki" na macie stawiają panie i trzeba przyznać, że robią to z przytupem. Po ostatniej gali wiele mówiło się o Karolinie Kowalkiewicz, która po wspaniałej, trzyrundowej walce pokonała Kalindrę Farię, przedłużając swoją passę do siedmiu zwycięstw bez odniesienia porażki. Podczas KSW 31 w karcie walk kobiet jednak zabraknie. Być może organizatorzy bali się, że taka walka swoją widowiskowością przebiłaby nagłaśniany od dawna historyczny pojedynek Drwala z Materlą.

Poddanie wieczoru: Kleber Koike

Walka wieczoru: Karolina Kowalkiewicz - Kalindra Faria

Nokaut wieczoru: Mateusz Gamrot

Najseksowniejsze zawodniczki MMA! [ZDJĘCIA]

Oglądaj KSW 31 na KSWTV.com

Całe wydarzenie na żywo na kswtv.com w sobotę 23 maja od godz. 19.30.

Platforma internetowa KSW TV zapewnia widzom nie tylko możliwość oglądania wszystkich pojedynków, ale również dostęp do kulisów gali, szatni zawodników i garderoby KSW girls. Subskrybenci mogą nie tylko zmieniać jakość transmisji, ale również wybierać język komentarza. W wersji polskiej zapewnia go znany duet Andrzej Janisz /Łukasz Jurkowski, a w wersji angielskiej Will Wanders i Tomasz Marciniak. KSW TV pozwala również na przewijanie gali w trakcie jej trwania oraz oglądanie walk jeszcze przez następne 72 godziny

Najseksowniejsze zawodniczki MMA! [ZDJĘCIA]

Więcej o: