Inne sporty

 • Serce Hulka Hogana oszalało. Kolejny ślub. Tyle lat ma jego nowa żona

  Serce Hulka Hogana oszalało. Kolejny ślub. Tyle lat ma jego nowa żona

  11 sierpnia jeden z najpopularniejszych wrestlerów na świecie, Hulk Hogan, świętował okrągłe 70. urodziny. W jego przypadku słynne powiedzenie, że "wiek to tylko liczba" jest jak najbardziej adekwatne. Kilka dni temu Hogan wziął trzeci ślub, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Wybranką byłego wrestlera została dużo młodsza instruktorka jogi, z którą spotykał się od roku.

 • Hit. Polska aktorka chce 'zabrać' Lewandowskiej Roberta. 'Mogę wyskoczyć'

  Hit. Polska aktorka chce "zabrać" Lewandowskiej Roberta. "Mogę wyskoczyć"

  Robert Lewandowski jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, przez co często wraz z żoną pojawia się na wielu galach czy uroczystych bankietach. Doskonale wie o tym przyjaciółka Anny Lewandowskiej, Katarzyna Zielińska. Aktorka w mediach społecznościowych złożyła trenerce fitness dosyć nietypową propozycję, która spotkała się ze stanowczą reakcją fanów.

 • Rzeźniczak podzielił się wyjątkową nowiną. Cieszy się razem z żoną [WIDEO]
 • Igrzyska olimpijskie w Polsce?! Minister wskazał datę

  Igrzyska olimpijskie w Polsce?! Minister wskazał datę

  - Już dzisiaj jestem pewny, że Polska jest w stanie zorganizować igrzyska olimpijskie - stwierdził w wywiadzie z tygodnikiem "Sieci" Minister Sportu i Turystyki, Kamil Bortniczuk. Tym razem nie chodzi o reaktywację pomysłu zimowych igrzysk w Krakowie. Jego zdaniem gospodarzem letniej edycji powinna zostać Warszawa. Podał też dwa najdogodniejsze terminy, o które będziemy się ubiegać.

 • Mąż Justyny Kowalczyk upamiętniony w symbolicznym miejscu. Szczególna dedykacja

  Mąż Justyny Kowalczyk upamiętniony w symbolicznym miejscu. Szczególna dedykacja

  Justyna Kowalczyk po śmierci męża Kacpra Tekieliego nadal często wspomina o nim w mediach społecznościowych, zamieszczając upamiętniające go wpisy. Tym razem podzieliła się konkretnym wydarzeniem, które miało miejsce w sobotę na Symbolicznym Cmentarzu pod Osterwą i upamiętniało jej ukochanego małżonka. "Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wczoraj byli tam ze mną i Hugonkiem" - napisała na Instagramie.

 • Sceny podczas ceremonii medalowej. Zwycięzcy zostali potraktowani jak powietrze

  Sceny podczas ceremonii medalowej. Zwycięzcy zostali potraktowani jak powietrze

  Do niecodziennych scen doszło podczas ceremonii wręczenia nagród juniorskich zawodów Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym w Budapeszcie. Zwycięzcy rywalizacji, reprezentujący Gruzję Anastazja Metelkinia oraz Łuka Bieruława chcieli podziękować za rywalizację ukraińskiemu duetowi Wioletta Serowa - Iwan Chobta i wyciągnęli do nich ręce. Ukraińcy wymownie pokazali jednak, co myślą o tym geście.

 • Wielka burza w Niemczech. 'Przepraszamy dzieci za dorosłych'

  Wielka burza w Niemczech. "Przepraszamy dzieci za dorosłych"

  Burza w Niemczech ws. zajęć z wychowania fizycznego w szkołach. Wszystko z powodu zmian, jakie dotyczą Federalnych Igrzysk Młodzieży. Niemcy chcą inaczej mierzyć odległość w skokach w dal czy rzucie piłką. Padają skrajne opinie ze strony środowiska naukowego, przedstawicieli mediów i świata sportu.

 • Wielki dzień Polek we wspinaczce sportowej. Dominacja w PŚ

  Wielki dzień Polek we wspinaczce sportowej. Dominacja w PŚ

  W chińskim Wujiang zakończyły się zmagania Pucharu Świata we wspinaczce sportowej. Wystartowały tam m.in. Aleksandra i Natalia Kałuckie oraz Aleksandra Mirosław. Jedna z sióstr zakończyła zmagania na podium oraz cieszyła się z końcowej wygranej w klasyfikacji generalnej PŚ. Zaskoczeniem może być wynik Mirosław, która przed tygodniem wywalczyła kwalifikacje na igrzyska olimpijskie w Paryżu.

 • Kolejne sankcje na Rosję i to wcale nie z powodu wojny

  Kolejne sankcje na Rosję i to wcale nie z powodu wojny

  Kolejna kara dla Rosji. Po ataku tego kraju na Ukrainę sankcje uderzyły w sportowców. Tym razem ukarani zostali przede wszystkim przedstawiciele Rosyjskiej Agencji Antydopingowej. Tę ukarała Światowa Agencja Antydopingowa, nakładając na kraj kolejne sankcje.

 • Boniek wypalił na Twitterze. Boleśnie zadrwił z Najmana. Hit

  Boniek wypalił na Twitterze. Boleśnie zadrwił z Najmana. Hit

  Jeszcze przed pierwszą galą Clout MMA, która odbyła się w sierpniu, Marcin Najman sam koronował się na "cesarza polskich freak fightów". Wtedy w walce wieczoru 44-latek przegrał z Andrzejem Fonfarą zaledwie kilkanaście sekund po rozpoczęciu pojedynku. Mimo to były pięściarz nie składa broni i na drugiej gali wspomnianej federacji znów wejdzie do oktagonu. Wyczyny Najmana we freak fightach ironicznie skomentował Zbigniew Boniek.