Zaskakująca "walka stulecia" z Tomaszem Adamkiem? Gwiazda UFC postawiła warunki

Jan Błachowicz nie wyklucza walki z Tomaszem Adamkiem. - Pytanie tylko, czy ktoś chciałby za to zapłacić - powiedział Błachowicz w rozmowie z "Super Expressem".

Jan Błachowicz nie wyklucza walki z Tomaszem Adamkiem. W rozmowie z "Super Expressem" wskazał jednak, jakie mogą być problemy z zorganizowaniem takiego pojedynku. - Ja mam kontrakt z UFC i czekam na walkę z Jonesem. Jednak jeśli musiałbym czekać rok-półtora i UFC zgodziłoby się na taką bokserską walkę, to jestem za. Pytanie tylko, czy ktoś chciałby za to zapłacić i czy Adamek chciałby takiej walki - podkreśla zawodnik UFC.

Zobacz wideo Odklepana kariera Najmana w MMA.

Błachowicz czeka na walkę z Jonesem

Na pomysł, by Błachowicz zawalczył z Adamkiem, wpadł trener tego pierwszego, Robert Złotkowski. Zawodnik MMA czeka na razie na starcie z Jonem Jonesem. Ten pojedynek też nie został jeszcze potwierdzony, ale wiele wskazuje na to, że do niego dojdzie. - Ja zrobiłem wszystko, udowodniłem, że zasługuję na taką walkę i ona się odbędzie albo teraz, albo później. Dominick Reyes [przegrał z Jonesem - przyp. red.] miał swoją szansę, ale jej nie wykorzystał. Teraz moja kolej - dodał Błachowicz.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: