Sport.pl

"Szpilka nie ma pokory i szacunku do ludzi". "Diablo" krytykuje pięściarza za jego zachowanie

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w ostrych słowach komentuje zachowanie Artura Szpilki, który krytykuje swojego promotora, Andrzeja Wasilewskiego. Jednocześnie zapowiada, że jest gotowy stanąć w ringu ze "Szpilą", w przypadku otrzymania odpowiedniej oferty walki.

"Gdyby nie zakład karny może Szpilka miałby ze 2-3 pasy w wadze cruiser"

Zobacz wideo

Artur Szpilka, tuż przed walką z Dereckiem Chisorą, w ostrych słowach skomentował postawę swojego promotora, Andrzeja Wasilewskiego. - Nie wyobrażam sobie, żeby przez mojego promotora nie doszło do walki, którą już dopięliśmy... Ciężko trenuję i poświęciłem wszystko... - napisał wówczas "Szpila". Bokser pojedynek przegrał już w 2. rundzie, po ciężkim nokaucie.

Krzysztof Włodarczyk: Artur Szpilka nie ma szacunku do ludzi

Krzysztof Włodarczyk, w rozmowie z TVP Sport, skomentował zachowanie Szpilki. - Tego człowieka dopada brak pokory, brak szacunku do ludzi, do promotora. Można powiedzieć, że Andrzej Wasilewski wyciągnął go z bagna, dzięki temu oddycha. Nie wiadomo, gdzie by teraz był. Albo by siedział, albo tułałby się po ulicy - powiedział "Diablo". - On powinien podejść do Andrzeja Wasilewskiego, podać mu rękę, ukłonić się nisko w pas i powiedzieć "przepraszam panie Andrzeju za wszystkie krzywdy, który zrobiłem" - dodaje Włodarczyk, przypominając, że to Wasilewski postawił na Artura Szpilkę, po jego wyjściu z więzienia.

"Diablo" jednocześnie przyznał, że jest gotowy do stanięcia w ringu z Arturem Szpilką, jeśli pojawi się propozycja, która go zadowoli. - Jeśli padnie konkretna propozycja, jak konkretna kasa zostanie rzucona na stół, to przebieramy się w strój, trenujemy i boksujemy. Ja nie szukam w tej walce pieniędzy, to druga osoba ich szuka i dąży do tego, by jak najwięcej z tej cytrynki wydusić. Ja mam z czego żyć. Nawet, gdybym dziś zakończył karierę, spokojnie dam sobie radę. Jak się będzie kasa zgadzać, to wchodzimy do ringu i boksujemy - podkreślił Włodarczyk, który w przeszłości starł się ze Szpilką. Do pojedynku doszło jednak nie na ringu, a w salce treningowej.

Więcej o:
Komentarze (7)
"Szpilka nie ma pokory i szacunku do ludzi". "Diablo" krytykuje pięściarza za jego zachowanie
Zaloguj się
 • eend

  Oceniono 6 razy 4

  Co do zasady Włodarczyk ma absolutna rację. Trudno jednak wymagać od Szpilki czegokolwiek. To jest facet posiadający trzy zwoje: wchłanianie, wydalanie, kopulacja. Nie ma tam zwojów odpowiedzialnych za ANALIZĘ OTOCZENIA , WYCIĄGANIE Z TEGO WNIOSKÓW CZYLI MYŚLENIE. Z kolei Włodarczyk trochę się z tą walką wygłupia , po co mu to? Żeby się kompletnie ośmieszyć?

 • jarek_na_smietniku

  Oceniono 8 razy 4

  Zes.rałem się na tę okoliczność.

 • lol76

  Oceniono 2 razy 2

  Powinien mu zrobic dziecko.

 • lol76

  Oceniono 1 raz 1

  Mam nadzieje ze do tej walki dojdzie i Diablo zrobi Szpilce w ringu dziecko, potem wezma slub (za granica oczywiscie) i razem beda zyli dugo i szczesliwie.

 • wozdo

  Oceniono 5 razy 1

  Włodarczyku jak nie brakuje Ci kasy to czemu żądasz kasy za walkę ze Szpilką? jeśli to walka o honor to się walczy nie dla pieniędzy!

 • mlot_na_pogan

  Oceniono 7 razy 1

  Szpilka walczy w nie swojej wadze. On nie jest dla wagi ciężkiej maks 91 kg. Czyli półciężka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX