Sport.pl

Artur Szpilka wrócił. "Trochę mnie nie było. Miałem ciężki miesiąc"

Artur Szpilka został znokautowany miesiąc temu przez Derecka Chisorę. - Dziękuję wszystkim za wsparcie, ale przede wszystkim dziękuję trenerowi za kawał świetnej roboty i poświęcony czas - broni Szpilka swojego trenera.

"Gdyby nie zakład karny może Szpilka miałby ze 2-3 pasy w wadze cruiser"

Zobacz wideo

20 lipca w Londynie Artur Szpilka przegrał przez nokaut z Dereckiem Chisorą. Polski bokser zniknął od tego czasu z mediów społecznościowych. Teraz przerwał milczenie i opublikował post na Facebooku. - Trochę mnie nie było. Ale jestem, byłem i póki starczy zdrowia to będę. Miałem ciężki miesiąc, ale wracam na właściwe tory - napisał Szpilka. 

Artur Szpilka broni swojego trenera

Pięściarz podziękował kibicom za wsparcie i bronił swojego trenera, Romana Anuczina. - Dziękuję wszystkim za wsparcie, ale przede wszystkim dziękuję trenerowi za kawał świetnej roboty i poświęcony czas. Może nie zaczęliśmy najlepiej. Z drugiej strony nieważne, jak zaczynasz, ważne jak kończysz - przyznał.

Porażka z Chisorą była dla Szpilki trzecią w ostatnich pięciu pojedynkach. Po walce wielu kibiców i ekspertów zastanawiało się: jaka przyszłość czeka polskiego pięściarza? Odpowiedź już poznaliśmy. - Chciałbym rewanżu z Chisorą, ale nie wiem czy on by chciał, bo w sumie przecież łatwo wygrał - mówił Szpilka w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Więcej o:
Komentarze (10)
Artur Szpilka wrócił. "Trochę mnie nie było. Miałem ciężki miesiąc"
Zaloguj się
 • kor102

  Oceniono 7 razy 7

  Jednak ciosy w głowę, nie są bezkarne.

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 3 razy 3

  A jak tam 'pumbuś, bo się o niego bardziej martwię?

 • bialypolakk

  Oceniono 2 razy 2

  Kiedyś to musiałby zorganizować konferencję a dzisiaj odpala Internet i może pisać do woli głupoty co za czasy oby ten świat zmierzał mu koncowi

 • jerzysm42

  Oceniono 2 razy 2

  Szpilka może jeszcze się pokazywać.
  Jemu wstrząs mózgu nie grozi.

 • segregator-a5

  Oceniono 2 razy 2

  ""Trochę mnie nie było. Miałem ciężki miesiąc". Po miesiącu dzisiaj już się nie zataczał i zadzwonił do zaprzyjaźnionej GW, dodatkowo powiadomił, że pojechał z tłitem. Odebrał redaktor DS. Wsłuchał, dokleił wskazany przez celebrytę tłit i jest powrót z zaświatów. I to jaki!

 • lol76

  Oceniono 1 raz 1

  Chialby rewanzu z Chisora... hi hi hi hahaha he he he... hahahhahahahahahahahahaha... hihihihihihiheheheheheeheheheh...
  BUAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAAAAA

 • pawtom53

  Oceniono 2 razy 0

  Kto jeszcze promuje tego przychlasta ?

 • pupciaa

  Oceniono 4 razy 0

  Szpila yeebniiij se baranka ;)

 • pawtom53

  Oceniono 1 raz -1

  On to sie nadaje do tarcia chrzanu !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX