Dillian Whyte o walce Szpilka - Chisora: To będzie absolutna rzeź. Nokaut na 100 proc.

Dillian Whyte (25-1, 18 KO) doskonale zna możliwości Derecka Chisory (30-9, 21 KO), gdyż stoczył z nim dwie pamiętne wojny, dwukrotnie zwyciężając. W sobotę "WAR" stanie w szranki z naszym Arturem Szpilką (22-3, 15 KO) i będzie faworytem tej batalii. "Body Snatcher" spodziewa się zażartej, ostrej bitwy między Polakiem i Brytyjczykiem.
Zobacz wideo

- To będzie absolutna rzeź. Nie będzie w tej walce lewego prostego i walki na dystans - będą się tłuc, aż któryś z nich zostanie zastopowany. Na 100% będzie na kimś nokaut  - skomentował nadchodzące starcie Artur Szpilka - Dereck Chisora Dillian Whyte dla mediów grupy Matchroom Boxing.

Scenariusz pójścia na ringową wojnę jest w opinii większości fachowców ostatnim, na jaki powinien zdecydować się "Szpila". Zobaczymy, co na sobotę przygotował Roman Anuczin i jak ustawi Polaka w tej konfrontacji. Dodajmy, że Whyte również wystąpi w sobotę w londyńskiej O2 Arena. Jego rywalem będzie groźny Kolumbijczyk Oscar Rivas. Więcej o boksie na bokser.org

Chisora kpi z Artura Szpilki

- Szpilka mówi, że niczego tak nie chce, jak wygranej w tej walce. Tylko że ja chciałem ożenić się z Naomi Campbell, ale ta mi odmówiła. Kocham walczyć i zamierzam dać bardzo dobre widowisko dla tych wszystkich, którzy kupili bilety - stwierdził Chisora, były mistrz Europy wagi ciężkiej.

Więcej o: