Sport.pl

Boks. Artur Szpilka wyjeżdża z Polski. Znalazł nowego trenera

Artur Szpilka znalazł nowego trenera. - Wyjeżdżam do Hiszpanii! Nowy trener, nowe miejsce, ten sam cel - napisał Szpilka na Twitterze. Polak będzie współpracował z rosyjskim trenerem Romanem Anuchinem.
Zobacz wideo

Artur Szpilka ma nowego trenera. Rosjanin Roman Anuchin zastąpił tragicznie zmarłego Andrzeja Gmitruka. - Niedługo wyjeżdżam do Hiszpanii Nowy trener, nowe miejsce, ten sam cel - napisał Szpilka na Twitterze. Nowy trener Szpilki współpracował między innymi z Mairisem Briedisem czy Eduardem Trojanowskim.

Pięściarz pozostawał bez trenera od 20 listopada. Ostatnią walkę stoczył 10 dni wcześniej w Gliwicach, gdzie w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał na punkty Mariusza Wacha (33-4, 17 KO).

Szpilka otwarty na walkę z Włodarczykiem

Artur Szpilka jest otwarty na walkę z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. Pięściarz napisał to w odpowiedzi na słowa promotora Andrzeja Wasilewskiego. Zawodnicy to przedstawiciele dwóch różnych kategorii wagowych. - Zróbmy walkę Szpilka vs. Diablo to dopiero będą emocje - napisał pięściarz. Starcie jest jednak mało prawdopodobne choćby ze względu na wagi obu zawodników. Artur Szpilka to przedstawiciel wagi ciężkiej, z kolei Włodarczyk to były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej.


Więcej o:
Komentarze (30)
Boks. Artur Szpilka wyjeżdża z Polski. Znalazł nowego trenera
Zaloguj się
 • streps

  Oceniono 17 razy 13

  Super, Wyjeżdżaj i nie wracaj. Może przy okazji za granicą nauczą cię szacunku do gór, zwierząt, arogancie. .

 • louis_von_cypher

  Oceniono 10 razy 10

  ostatnia walka Szpilka vs Śnieżka, porażka przez KO, a brzmiało tak bajkowo. ;)

 • pawtom53

  Oceniono 10 razy 10

  Niech wyjedzie i nigdy juz nie wraca !!!

 • karawa81

  Oceniono 10 razy 10

  z pumbusiem wyjezdza?

 • extrafresh

  Oceniono 9 razy 9

  Weź pieska, dziewczynę i konto na Insta.

 • remislanc

  Oceniono 5 razy 5

  "Artur Szpilka wyjeżdża z Polski"
  Cudowna wiadomość. Spotkałem go w Lasku Bielańskim w W-wie. Typowy dres z agresywnym kundlem bez kagańca i smyczy. Jego kolesie również w ortalionowych zbrojach j śmiesznych czapeczkach z daszkiem.

 • 0roman0

  Oceniono 4 razy 4

  Jeżeli Szpilka na poważnie rozważa możliwość walki z Adamkiem to wiadomo o co chodzi. O kasę bo taka walka nic, absolutnie nic by nie znaczyła w boksie zawodowym.
  Nie wiem jak inni ale ja nie mam żadnych złudzeń co do niego. Na poziomie światowym niczego poważnego już nie osiągnie. Może coś tam ugra w Europie ale to wszystko. No prawie wszystko albowiem zawsze pozostają gale Polsatu i taniec z gwiazdami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX