Kto ma fajniejszych kibiców? Miami czy Dallas?

Finały NBA wchodzą w kluczową fazę. Mavericks prowadzą 3:2, ale ostatni jeden/dwa mecze będą rozgrywane przed publicznością Heat. Jakie znaczenie dla wyników spotkań mają kibice obu drużyn? Na pewno ogromne. Ale każdemu z zespołów udało się po jednym razie przełamać przewagę własnej hali. To dobry moment, by rozstrzygnąć, kto ma lepszych fanów.

Znani, na gołe klaty

Przegląd fanowskiej siły ognia musimy zacząć od męskich torsów, które przyjmą na siebie największy ciężar z możliwych - nie zlękną się obciachu, nie zlękną się chłodu, nie zlękną się konfrontacji pierwszego stopnia. Miami Heat mają wsparcie Enrique Iglesiasa. Dallas Mavericks są ukochaną drużyną Davida Hasselhoffa. Zdecydujcie, kto tutaj zamiata dokładniej.

Piękne wsparcie z parkietu

Jest przerwa. Koszykarze albo zbierają się wokół ławki, albo idą do szatni. A show trwa. Rywalizacja trwa. Kibicom ciśnienie nie spada nawet na chwilę. Kto rządzi podczas timeoutów?

Fajne hasła z transparentów

Kibice Miami Heat oczywiście palą piją do właściciela Dallas Mavericks, Marka Cubana. Natomiast transparent kibicki z Dallas, z 5 meczu finałów, odnosi się do gorączki Dirka Nowitzkiego, która nie przeszkodziła mu poprowadzić Teksańczyków do zwycięstwa w poprzednim meczu.

Piękne wsparcie poza parkietem

Nie tylko w hali, nie tylko na parkiecie. Wspierać trzeba również w domu. Zwłaszcza tych, którzy właśnie grają na wyjeździe. Oni chyba muszą czuć to wsparcie. My byśmy czuli. I chętnie gralibyśmy poza domem non stop, by takiego wsparcia doświadczać.

Zjawiskowe wdzianka

Nie będziemy tych kostiumów komentowali, bo nie wiemy, jak.

WAGsowe wsparcie

Pani po lewej, Gabrielle Union, jest wprawdzie byłą dziewczyną Jasona Kidda z liceum, ale aktualnie mężczyzną aktorki jest Dwyane Wade. To dla niego i jego drużyny zdziera gardło w finałach.

Pani z prawej nazywa się Zuleyka Rivera i jest Miss Universe z 2006 roku, a prywatnie jej chłopakiem jest rodak z Puerto Rico, obrońca Dallas Mavericks, J. J Barea.