Ogromne kolejki przed meczem Igi Świątek. Frankowski pokazał nagranie sprzed głównego wejścia

Nagranie z ogromną kolejką przed wejściem na kompleks sportowy im. Rolanda Garrosa opublikował były piłkarz m.in. Jagiellonii Białystok czy Wisły Kraków Tomasz Frankowski. Spora część czekających fanów mogła wybierać się na mecz Igi Świątek, której starcie rozpoczęło się o 12 na korcie Philippe'a Chatriera.

Tłumy fanów światowego tenisa pojawiają się w ostatnich daniach na kompleksie kortów tenisowych im. Rolanda Garrosa w Paryżu. Po dwóch latach obostrzeń związanych z pandemią kibice ponownie mogą zajmować pełną liczbę miejsc i dopingować swoich faworytów. 

Zobacz wideo

Rafael Nadal, Iga Świątek i Novak DjokovićWilander o Świątek: Nigdy wcześniej nie widziałem takiego potencjału u kobiety

Tłumy kibiców przed kolejnym dniem Rolanda Garrosa. Na kortach grała Iga Świątek 

Nic więc dziwnego, że także przed sobotnim - siódmym dniem Rolanda Garrosa - w kompleksie stawiło się wielu kibiców. Polska tenisistka rozegrała natomiast mecz na największym korcie Philippe'a Chatriera. W III rundzie mierzyła się ona z Danką Kovinić.

Nagranie z ogromnej kolejki kibiców czekających na wejście do kompleksu opublikował były piłkarz Jagiellonii Białystok czy Wisły Kraków Tomasz Frankowski, który również wybrał się na mecz 20-latki. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Iga Świątek / Jelena OstapenkoParyż dopingował rywalkę Świątek. Polka zareagowała zupełnie inaczej niż Ostapenko

Francuscy kibice żywiołowo reagują na wydarzenia, które mają miejsce na korcie. Przekonała się o tym m.in. Jelena Ostapenko, która przegrała 0:6, 6:1, 3:6 z Francuzką Alize Cornet, która była rzecz jasne dopingowana przez paryską publiczność. Zawodniczka zasłoniła wtedy uszy, pokazując swoje niezadowolenie z zachowania fanów. 

Więcej o: