Manager Arkadiusza Milika komentuje doniesienia o hitowym transferze Polaka

Zdaniem włoskich mediów Arkadiusz Milik miał porozumieć się z Juventusem i oczekiwać na zgodę Napoli na transfer. Manager Polaka, David Pantak, zaprzecza jednak tym doniesieniom, twierdząc, że polski napastnik nadal negocjuje przedłużenie umowy z obecnym klubem.

Carlo Alvino - jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w kwestiach związanych z Napoli - wypowiedział się na temat sytuacji Arkadiusza Milika w programie Radio Goal na antenie neapolitańskiego radia Kiss Kiss. - Zainteresowanie Juventusu Milikiem jest prawdziwe. Powiem więcej. Polski napastnik w ostatnim czasie osiągnął porozumienie ze "Starą Damą". Pojawia się tu jednak duże "ale", które sprawia, że transfer nie jest jeszcze pewny - stwierdził Alvino.

Zobacz wideo Top 5 goli Arkadiusza Milika w sezonie 19/20 [Eleven Sports]

Tym doniesieniom stara się zaprzeczać manager Milika, David Pantak. - Jeśli chodzi o wszystko, co pojawiło się w mediach w ostatnich dniach, chcę wyjaśnić, że to są tylko plotki, a niektóre z nich wręcz lekceważą Napoli jako klub - powiedział dla calciomercato.it.

Pantak przyznaje, że cały czas trwają negocjacje Polaka z Napoli w sprawie przedłużenia aktualnego kontraktu. - Jestem w stałym kontakcie z dyrektorem sportowym Napoli, a nasze rozmowy na temat odnowienia kontraktu nadal trwają. Pod koniec tego trudnego okresu dla wszystkich spotkamy się i spróbujemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie - dodał manager polskiego napastnika.

Przeczytaj także:

Więcej o: