Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zwrot w sprawie transferu Mariusza Stępińskiego. Polak coraz bliżej zmiany klubu

SPAL wznowiło rozmowy w sprawie pozyskania Mariusza Stępińskiego z Chievo Werona. Poprzednia oferta nie zadowoliła klubu Polaka, ale teraz SPAL jest zdeterminowane, żeby pozyskać napastnika. Może to oznaczać, że Stępiński utrzyma się na poziomie Serie A.
Zobacz wideo

Mariusz Stępiński wkrótce może jednak zmienić klub i utrzymać się na poziomie Serie A. Transferem nadal zainteresowane jest SPAL, ale poprzednie negocjacje utknęły w martwym punkcie. SPAL zaoferowało Chievo 3,5 miliona euro, ale klub Polaka oczekiwał zdecydowanie więcej. Prawdopodobnie około 5 milionów. 

Nie było wielu ofert za Stępińskiego

Jak donosi jednak "L'Arena" strony wracają do rozmów. Chievo liczy też na pieniądze, które mogą pomóc klubowi. Na początku lata władze klubu niechętnie rozmawiały o transferze, bo liczono prawdopodobnie na większe zainteresowanie napastnikiem. Okazało się jednak, że przez ostatnie tygodnie Stępiński nie budził jednak dużego zainteresowania na rynku i  nie było dla niego zbyt wielu dobrych i konkretnych ofert. 

Mariusz Stępiński dołączył do Chievo Verony w 2017 roku, w ramach wypożyczenia z FC Nantes. Przed sezonem 2018/2019 włoski klub zdecydował się wykupić napastnika, za którego zapłacił 2,5 miliona euro. 24-latek zanotował w barwach Chievo 60 spotkań i 11 goli (6 w minionym sezonie).