Serie A. Atalanta - Inter. Rafael Toloi pokazał wielką ranę głowy po zderzeniu z Joao Mirandą [ZDJĘCIE]

Zawodnik Atalanty Bergamo, Rafael Toloi, opublikował zdjęcie, na którym widać ranę na jego głowie. To efekt zderzenia obrońcy z Joao Mirandą z Interu Mediolan.

W niedzielnym spotkaniu 12. kolejki Serie A Atalanta wygrała u siebie z Interem aż 4:1. Dobrze spotkania wspominać nie będzie jednak Toloi, który musiał opuścić boisku już na początku drugiej połowy. Obrońca gospodarzy zderzył się bowiem z Joao Mirandą z drużyny gości, czego efektem było głębokie rozcięcie głowy i silne krwawienie.

Hiszpańskie media: Diego Simeone odejdzie z Atletico Madryt, by pracować we Włoszech

Toloi opuścił boisko, a lekarze musieli założyć mu na ranę aż dziesięć szwów. W poniedziałek zawodnik opublikował w internecie zdjęcie rany.

Obrońca Atalanty Bergamo opublikował zdjęcie rany głowyObrońca Atalanty Bergamo opublikował zdjęcie rany głowy Instagram

Badania po meczu wykazały, że uraz jest tylko powierzchowny, a piłkarz nie doznał wstrząśnienia mózgu. Dłuższa przerwa nie będzie mu więc potrzebna, i prawdopodobnie będzie gotowy do gry już po przerwie reprezentacyjnej. Dla trenera Atalanty to bardzo dobra wiadomość, bo Toloi od kilku lat jest jednym z najważniejszych zawodników drużyny z Bergamo.

Więcej o: