Serie A. "Mauro Icardi wart minimum 200 milionów"

- Nie zaprzeczę, że są na świecie kluby, które interesują się Icardim, a którym się nie odmawia. Ile trzeba byłoby za niego zapłacić? Minimum 200 milionów - powiedziała Wanda Nara, żona i agentka napastnika Interu, Mauro Icardiego.

Argentyńczyk jest czołową postacią Interu. W 14 meczach Serie A w tym sezonie Icardi strzelił już 15 goli. W ostatnim czasie nasiliły się plotki, które łączą zawodnika z transferem do Realu Madryt. Do sprawy odniosła się żona i agentka zawodnika.

- Wolałabym nie mówić jakie kluby do mnie dzwonią. Menedżerowie wiedzą, że Mauro odrzucił już kilka ofert od klubów, w których chciałoby grać wielu zawodników na świecie. Zrobił to, ponieważ ma Inter w sercu. Nie zaprzeczę jednak, że są na świecie kluby, które interesują się nim, a którym się nie odmawia. Ile trzeba byłoby za niego zapłacić? Minimum 200 milionów - powiedziała Wanda Nara.

- Mauro jest ważnym zawodnikiem, a topowe kluby obserwują go od dłuższego czasu. To normalna sytuacja, jednak zainteresowani muszą wiedzieć, że ewentualna oferta transferowa musi zadowolić zarówno Inter jak i Mauro - zakończyła.

Po 14 kolejkach Serie A Inter zajmuje drugie miejsce w tabeli z zaledwie dwoma punktami straty do prowadzącego Napoli.

Więcej o: