Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Leo Messi kwestionuje zachowanie Barcelony w sprawie transferu Neymara

Mimo długich negocjacji Neymar ostatecznie pozostał w PSG. Leo Messi przyznał, że Barcelona mogła prawdopodobnie bardziej się postarać o zawodnika. - Szczerze mówiąc, to nie wiem, czy klub zrobił wszystko, by ponownie go ściągnąć - mówi Messi dla "ESPN".
Zobacz wideo

Przez lato trwała saga transferowa związana z Neymarem. Brazylijczyk ostatecznie pozostał w Paryżu, a walczyły o niego Barcelona i Real Madryt. PSG chciało za reprezentanta Brazylii ponad 200 mln euro i tego warunku nikt nie był w stanie spełnić.

Barcelona nie zrobiła wszystkiego by pozyskać Neymara?

Z takiego obrotu spraw nie jest do końca zadowolony gwiazdor Barcelony - Leo Messi. - Chciałbym, żeby Neymar wrócił do Barcelony. To jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Jego transfer byłby dla nas bardzo korzystny. Szczerze mówiąc, to nie wiem, czy klub zrobił wszystko, co mógł, by ponownie go ściągnąć. Wiem natomiast, że z PSG negocjuje się trudno - stwierdził Messi.

Mimo spekulacji, Brazylijczyk ostatecznie pozostał w Paryżu. - Kiedy dowiedział się, że zostaje, nie mógł przestać płakać - informowali dziennikarze prowadzący program "El Chiringuito". Neymar jest zawodnikiem PSG od dwóch lat, gdy przeniósł się z Barcelony za 222 mln euro.

Nieco mniej ekspresyjnie zareagował Leo Messi. - Nie jestem rozczarowany, że Neymar nie wrócił. Nawet bez niego mamy spektakularny skład, który może walczyć o wszystkie trofea - zapewnił Messi.