Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Brzydkie zachowanie PSG w trakcie negocjacji z Barceloną ws. transferu Neymara

Działacze Barcelony czekali prawie godzinę na przedstawicieli PSG w trakcie negocjacji w sprawie transferu Neymara - podali hiszpańscy dziennikarze w programie "El Chiringuito".

FC Barcelona nie ukrywała, że chciałaby sprowadzić z powrotem Neymara. Przedstawiciele hiszpańskiego giganta wybrali się nawet do Paryża na rozmowy z działaczami PSG, jednak musieli czekać na nich przez prawie godzinę w biurach klubowych. Eric Abidal (dyrektor Barcelony) wraz ze swoimi towarzyszami czekali ponad 45 minut na pojawienie się Leonardo (dyrektora sportowego PSG). 

Neymar zostaje w PSG. Oferty Barcelony odrzucone

150 mln euro plus dwóch zawodników, 200 mln plus jeden zawodnik, trzech zawodników bez gotówki - to niektóre kombinacje ofert, jakie składała za Barcelona. Ostatecznie żadna z nich nie przyniosła skutku i Neymar co najmniej do zimy zostanie w PSG. Sam piłkarz był gotów dopłacić nawet 20 mln euro z własnej kieszeni, byle tylko odejść z zespołu mistrza Francji, ale również to nie przyniosło skutku.

Więcej o:
Komentarze (5)
Brzydkie zachowanie PSG w trakcie negocjacji z Barceloną ws. transferu Neymara
Zaloguj się
 • gazalalshaqab

  Oceniono 1 raz 1

  Neymar jest bezsprzecznie piłkarskim geniuszem, graczem jakich jest dwóch-trzech może w każdym pokoleniu, niestety ma mentalność 8-letniego rozkapryszonego bachora, nie potrafi żyć inaczej niż otoczony chmarą zapatrzonych w niego (i w jego konto bankowe) adoratorów, na dodatek ma jeszcze ojca psychopatę i manipulatora który uważa swego syna przede wszystkim za źródło dochodów. PSG nie kupiło kota w worku tylko całe przedsiębiorstwo, na dobre i na złe (na razie na złe), a tak poza tym to Barcelonie się wydaje że jak oni czegoś chcą to wszyscy muszą rzucić wszystko i stanąć na baczność.

 • lubicz56

  Oceniono 3 razy 1

  ... był on gotów dopłacić 20 mln euro z własnej kieszeni ... Czyli równowartość miesięcznych dochodów. Gdyby dopłacił jeszcze 100, to dzisiaj nie musiałby płakać a działacze Barcelony czekać w poczekalni. Pazerność nie popłaca :)

 • 1234pablo

  0

  Brzydkie zachowanie? Barcelona się skarży? To jak nazwać ich transfery Dembele, Coutinho czy teraz podchody pod Neymara?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX