Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Realu Madryt blisko transferu do Atletico Madryt! Zidane go już nie chce

Marcos Llorente może odejść z Realu Madryt. Piłkarz usłyszał od Zinedine'a Zidane'a, że nie będzie dla niego miejsca w drużynie. Zawodnik może trafić do Atletico Madryt.

Wychowanek Realu Madryt liczył na szansę w nadchodzącym sezonie, ale Zinedine Zidane nie widzi dla niego miejsca w pierwszej jedenastce drużyny Królewskich. Jeszcze niedawno wydawało się, że zawodnik może odejść na wypożyczenie do Premier League, ale teraz wiele wskazuje na to, że odejdzie z klubu, ale nawet nie będzie się musiał wyprowadzać z Madrytu. 

Zobacz wideo

Marcos Llorente odejdzie z Realu Madryt do Atletico Madryt?

Zdaniem Cadena Cope toczą się zaawansowane negocjacje z Atletico Madryt, a Diego Simeone od dawna chciał ściągnąć tego piłkarza. Jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy, Llotente wkrótce powinien zostać zawodnikiem Atletico. Nie wiadomo ile Atletico zapłaci za wychowanka Realu, ale może to być kilkadziesiąt milionów euro. Niedawno w mediach pojawiała się kwota 50 milionów euro. Wydaje się jednak, że jest ona mocno zawyżona. Marco Asensio też może paść ofiarą transferowej rewolucji w Realu Madryt. Po transferze Edena Hazarda, dla Hiszpana może zabraknąć miejsca w składzie. Z tego powodu "Królewscy" są gotowi do sprzedaży 23-latka po spełnieniu odpowiednich warunków.

Więcej o: