Eden Hazard wyznał, z jakim numerem chciał grać w Realu. Kolega z zespołu nie wyraził na to zgody

Po długiej sadze transferowej Eden Hazard zameldował się w końcu w Realu Madryt. Podczas prezentacji na Santiago Bernabeu Belg przyznał, że jego wymarzonym numerem w nowej drużyna była "dziesiątka". Zgody na to nie wyraził jednak Luka Modrić.
Zobacz wideo

Podczas prezentacji na Santiago Bernabeu Eden Hazard przyznał, że chciał grać w Realu Madryt z numerem 10. Belg nosił ten numer na koszulce przez ostatnich 5 sezonów w londyńskiej Chelsea. Nowy nabytek Realu Madryt będzie musiał jednak dokonać innego wyboru, bowiem "dziesiątka" jest już od dawna zarezerwowana przez Lukę Modricia.

Eden Hazard wyznał, że chciał grać w Realu Madryt z numerem 10. Luka Modrić nie wyraził na to zgody

"Poprzez Mateo Kovacicia, nieco żartobliwie zapytałem Lukę, czy zgodziłby się odstąpić swój numer. Odpowiedział jednak: «nie». Muszę szukać dalej, ale ostatecznie liczy się to, że mogę zagrać w barwach Realu – powiedział Hazard (za marca.com). 

 

28-latek wyjawił też, że "Królewscy" mocno zabiegali o jego podpis już przed rokiem: "Wszystko tak naprawdę zaczęło się po mistrzostwach świata w Rosji. Zostałem jednak w Chelsea na kolejny sezon i uważam, że to była dobra decyzja. Miniony sezon okazał się świetny zarówno dla mnie, jak i drużyny, która wygrała Ligę Europy. Uznałem, że zdobycie tego trofeum to najlepszy moment, by związać się z Realem" – stwierdził Belg.

Więcej o: