Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arturo Vidal blisko Barcelony!

Arturo Vidal w ciągu kilkunastu najbliższych godzin ma zostać piłkarzem Barcelony. Zdaniem katalońskiego "Sportu", klub ustalił już z piłkarzem warunki indywidualnej umowy, a także doszedł do porozumienia z Bayernem Monachium.

Jak informuje kataloński "Sport", Arturo Vidal w ciągu kilkunastu najbliższych godzin zostanie zawodnikiem FC Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii ustalili już warunki indywidualnej umowy zawodnika, a także doszli do porozumienia z władzami Bayernu Monachium.

Wcześniej piłkarz był łączony z transferem do Interu, ale klub z Mediolanu zdecydował, że woli postarać się o sprowadzenie Luki Modricia. Z sytuacji Vidala, który za wszelką cenę chciał odejść z zespołu mistrzów Niemiec, postanowiła więc skorzystać Barcelona, która wciąż nie może dojść do porozumienia w sprawie transferu Adriena Rabiota z PSG. Zamiast niego podpisze kontrakt z reprezentantem Chile, za którego zapłaci 30 mln euro.

Vidal w Bayernie występował od lipca 2015 roku. Dla Bawarczyków rozegrał 124 spotkania, w których strzelił 22 gole i zaliczył 18 asyst.

Zobacz wideo