Robert Lewandowski nie wziął udziału w treningu Bayernu. Klub wyjaśnił i złożył gratulacje!

Robert Lewandowski ogłosił, że po raz drugi został ojcem. Opublikował zdjęcie na Instagramie z drugą córką - Laurą. "To kolejne miłe wieści po niedawnych 3. urodzinach Klary" - napisał na Twitterze anglojęzyczny profil Bayernu Monachium, który poinformował, że polski napastnik nie wziął udziału w środowym treningu.

"Cześć, maleństwo. Witaj na świecie. Dobra robota, mamusiu" - napisał Robert Lewandowski w poście na Instagramie, w którym ogłosił, że urodziło się jego drugie dziecko. To druga córka piłkarza Bayernu - Laura. Lewandowski poinformował świat o ciąży swojej żony w listopadzie, gdy po bramce strzelonej Olympiakosowi Pireus w Lidze Mistrzów w ramach cieszynki włożył piłkę pod koszulkę, a kciuk do ust.

Zobacz wideo Karbownik może grać w jednej z najlepszych lig w Europie!

Robert Lewandowski nie wział udziału w treningu Bayernu. "Kolejne miłe wieści"

O narodzinach drugiej córki Lewandowskiego poinformował także Bayern Monachium. "Roberta Lewandowskiego zabrakło dziś na treningu - nie bez powodu: żona Anna urodziła córkę Laurę! Dwa dni po 3. urodzinach Klary kolejne miłe wieści" - czytamy na na anglojęzycznym profilu mistrzów Niemiec.

Wcześniej przyszła na świat jego pierwsza córka Klara. Niedawno obchodziła urodziny, które Anna Lewandowska dokumentowała na swoim profilu na Instagramie. Ma już trzy lata, a urodziła się 4 maja 2017 roku.

Przeczytaj także: 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.