Chwile grozy w Bayernie Monachium. Piłkarz usiadł na murawie i chwycił się za serce

Obserwatorzy niedzielnego treningu Bayernu Monachium przeżyli chwile grozy. Corentin Tolisso usiadł na murawie i chwycił się za serce. Okazało się, że skończyło się tylko na strachu.
Zobacz wideo

Do bardzo groźnej sytuacji doszło w czasie niedzielnego treningu Bayernu Monachium. W trakcie wykonywania zajęć Corentin Tolisso nagle usiadł na murawie i chwycił się za serce. Obrazki zostały uchwycone przez reporterów obecnych na zajęciach Bawarczyków.

Pomocnikowi natychmiast została udzielona pomoc przez lekarza klubowego - Petera Ueblackera. Natychmiast wezwano także karetkę, którą piłkarz pojechał na badania. Te na szczęście nie pokazały żadnego odstępstwa od normy i piłkarz mógł normalnie wrócić do domu. Informacje przekazał także klub, który potwierdził, że Francuz już czuje się dobrze i była to prawdopodobnie tylko chwilowa niedyspozycja.

Tolisso zagrał w siedmiu meczach Bayernu Monachium w tym sezonie

Całe sobotnie spotkanie z Augsburgiem (2:2) Tolisso przesiedział na ławce rezerwowych. W obecnych rozgrywkach Tolisso pojawiał się na murawie siedem razy. Pięć razy w Bundeslidze i dwukrotnie w meczach Ligi Mistrzów.

Więcej o: