Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Frank Lampard ma wiadomość dla Kepy Arrizabalagi. Najdroższy bramkarz świata ma problem

Frank Lampard skomentował aktualną sytuację Kepy Arrizabalagi w Chelsea. - To był po prostu wybór, Kepa miał ostatnio trudniejszy czas - przyznał trener londyńskiego klubu.

Chelsea wygrała w ostatniej kolejce Premier League z Wolverhampton 2:0, znakomity mecz rozegrał Willy Caballero. W rozmowie ze "Sky Sports" Frank Lampard przyznał, dlaczego postawił na Argentyńczyka.- To był po prostu wybór, Kepa miał ostatnio trudniejszy czas, więc postawiłem na Willy'ego - przyznał. 

Zobacz wideo Manchester United - Chelsea 1:3. Skrót spotkania [ELEVEN SPORTS]

Problemy w Chelsea Kepy Arrizabalagi. Frank Lampard stracił zaufanie do bramkarza

Kepa Arrizabalaga, najdroższy bramkarz świata, ma za sobą trudny sezon. Frank Lampard nie ukrywa, że nie jest w pełni zadowolony z dyspozycji swojego bramkarza. Media natomiast spekulują o liście życzeń szkoleniowca londyńskiego klubu, na której znajduje się m.in. Marc-Andre Ter Stegen. Podczas konferencji Frank Lampard nawiązał do Kepy Arrizabalagi, próbując zwrócić uwagę na aspekty, które są istotne w dzisiejszej piłce.

- Wpuszczone gole to nie zawsze wina bramkarza. Oczywiście oni chcą zachowywać czyste konta i potrzeba chęci oraz talentu aby to osiągać, jednak w dzisiejszych czasach bramkarze są dużo bardziej zaangażowani w grę niż kiedykolwiek. Cechują się wszechstronnością, co widać u bramkarzy grających na najwyższym światowym poziomie. W Chelsea mieliśmy okazję oglądać golkiperów, którzy byli częścią wielkich czasów dla klubu. To powinno być pragnienie Kepy, aby być taką osobą dla klubu i bramkarzem, który powie, że jest częścią odnoszącego sukcesy zespołu - powiedział Frank Lampard

O problemach Kepy Arrizabalagi w Chelsea mówi się od kilku miesięcy. Zmiany na tej pozycji w klubie zapowiadano już w zimowym okienku transferowym. Hiszpański bramkarz w sezonie 2019/2020 zagrał 41 spotkań, w których wpuścił 58 goli oraz dziesięciokrotnie zachował czyste konto.