Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jamie Carragher o piłkarzu Liverpoolu: Popełnia ten sam błąd! Musi się czegoś nauczyć

- On cały czas popełnia ten sam błąd. Powinien się wreszcie czegoś nauczyć - mówi Jamie Carragher o Dejanie Lovrenie, obrońcy Liverpoolu.

Jamie Carragher w rozmowie z "Maych X Payak" skrytykował Dejana Lovrena za powtarzanie tego samego błędu. Chodzi o chęć walki ze wszystkimi rywalami. Zdaniem legendy Liverpoolu 30-letni Chorwat powinien wreszcie się czegoś nauczyć i zacząć korzystać ze swojego doświadczenia.  Według Carraghera bójki zawodnika w żadnym stopniu nie pomagają Liverpoolowi. Jako przykład podał sytuację z przegranego 0:3 meczu z Watfordem, w trakcie którego Dejan Lovren zderzył się z Troyem Deeneyem. 

- Oglądam Dejana Lovrena w Liverpoolu od dawna i widzę jak popełnia ten sam błąd. On chce walczyć ze wszystkimi, z którymi gra. Ma 30 lat, powinien się do tego czasu czegoś nauczyć. Nie byłoby nic złego w sprowadzeniu przez Troya Deeneya piłki na ziemię - oznajmił Jamie Carragher. 

>>"Pokażcie mi drugiego takiego piłkarza w Polsce. Ta oferta z Premier League to rzadkość">>

Zobacz wideo

Liverpool z dwoma obliczami w defensywie

Do sytuacji odniósł się sam poszkodowany. Troy Deeney komplementował Virgila van Dijka oraz powiedział, co myśli o zachowaniu Dejana Lovrena.- Virgil van Dijk jest klasowym obrońcą. Dla mnie jest jednym z pięciu najlepszych obrońców na świecie. Bardzo trudno go przejść. Ma prawie dwa metry wzrostu, jest silny i szybki, więc musisz wybrać słabszego z tej dwójki - powiedział "SkySports" Troy Deeney.

W odniesieniu do walki z Dejanem Lovrenem, napastnik Watfordu opowiedział o całej sytuacji. Deeney wygrał starcie z Chorwatem, a to pozwoliło zdobyć Watfordowi pierwszą bramkę w meczu.

- Nie chcę okazać braku szacunku Dejanowi Lovrenowi i powiedzieć, że jest słabszy z tej dwójki, ale wiedziałem, że chciał ze mną walczyć. Ja lubię grać w ten sposób, więc jeżeli próbujesz ze mną walczyć, czeka cię ciężka noc - skomentował Deeney. - Zrobił to przy pierwszym golu. Próbował ze mną walczyć przy wyrzucie z autu zamiast śledzić piłkę. Oczywiście go przepchnąłem i strzeliliśmy - dodaje angielski napastnik. 

Dejan Lovren w Liverpoolu od sezonu 2014/2015. Aktualny kontrakt zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2021 roku, jednak ostatnio media spekulowały o możliwości odejścia obrońcy z Anfield w następnym oknie transferowym.