Manchester City zaoferował 40 milionów euro za młodego Brazylijczyka

Jak informuje Nicolo Schira, dziennikarz "La Gazzetta dello Sport", Manchester City oferuje 40 milionów euro za Evertona, zawodnika brazylijskiego Gremio Porto Alegre. 23-latek przebywa obecnie z reprezentacją Brazylii na Copa America.

Manchester City jest bardzo aktywny w trakcie letniego okienka transferowego. Media prześcigają się w informowaniu o kolejnych zawodnikach, którzy mogą trafić do aktualnych mistrzów Anglii. Włoskie media donoszą o możliwości transferu Koulibaly'ego, z kolei hiszpańskie twierdzą, że do "The Citizens" trafi Rodri.

Zobacz wideo

To jednak nie wszystko. Jak poinformował Nicolo Schira, włoski dziennikarz "La Gazzetta dello Sport", Manchester City oferuje 40 milionów euro z dodatkowymi bonusami za Evertona, piłkarza brazylijskiego Gremio Porto Alegre. Na 23-latka czeka także 5-letni kontrakt, w ramach którego ma zarabiać aż 4,5 miliona euro rocznie.

Everton przebywa obecnie z reprezentacją Brazylii na Copa America. W trzech meczach zdobył 2 bramki, grając pełne 90 minut w ostatnim spotkaniu przeciwko Peru. 

Więcej o: