Kamil Grosicki z kolejnym golem dla Hull City

Kamil Grosicki (Hull City) strzela gola w drugim meczu z rzędu. Jeszcze w pierwszej połowie reprezentant Polski pięknym uderzeniem pokonał bramkarza Burton. W drugiej dołożył kolejne trafienie.

Hull prowadziło od piątej minuty po trafieniu Wilsona, a w 33. minucie swojego gola zdobył Grosicki. Polak dostał doskonałe podanie przed pole karne, błyskawicznie przyjął piłkę i uderzył lewą nogą przy prawym słupku bramki gospodarzy.

W 85. Grosicki trafił do bramki Burton po raz drugi, a Hull prowadziło już 4:0 ze słabiutkim Burton. Mecz wygrało 5:0.

Polak rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce. To jego drugi i trzeci gol w drugim kolejnym meczu. Przez poprzednie cztery miesiące do bramki nie trafił ani razu.

Hull City po zwycięstwie z najsłabszym w Championship Burton ma już 10 punktów przewagi nad strefą spadkową. Do końca sezonu pozostały cztery kolejki.