Legia Warszawa wygrała kolejny sparing! Hat-trick obrońcy

Legia Warszawa wygrała drugi sparing podczas zimowych przygotowań. Wicemistrzowie Polski w środę okazali się lepsi od węgierskiego Nyiregyhaza Spartacus FC (3:1). Hat-trickiem popisał się... obrońca, Mateusz Wieteska.

Najpierw remis z Dynamem Kijów (1:1), później wygrana z FC Botosani (2:1), a teraz zwycięstwo w starciu z węgierskim Nyiregyhaza Spartacus FC (3:1). Legia Warszawa podczas zimowych przygotowań pozostaje niepokonana. W środę wygraną wicemistrzom Polski dał ich środkowy obrońca, Mateusz Wieteska, który popisał się hat-trickiem.

Vuković przetrwał trudne chwile w Legii. Co dalej?

Wieteska pierwszego gola strzelił w 16. minucie. Wówczas wykorzystał dośrodkowanie w pole karne, po którym oddał mocny strzał głową. 15 minut później węgierski zespół doprowadził do wyrównania, ale kilka chwil po jego golu, drugi raz na listę strzelców wpisał się Wieteska. Na tym jednak nie skończył, bo w drugiej połowie pokonał bramkarza rywali po raz trzeci - sędzia podyktował rzut karny dla Legii, do którego wykonania podszedł właśnie 22-latek.

Legia w środę rozegra jeszcze jeden sparing. O godz. 15:00 rozpocznie spotkanie z tureckim FK Vozdovac.