Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Marcin Robak o krok od sensacyjnego transferu! Napastnik odchodzi ze Śląska Wrocław

- Marcin Robak jest bliski podpisania kontraktu z Miedzią Legnica. Umowa 36-letniego napastnika ze Śląskiem Wrocław wygasa 30 czerwca i już wiadomo, że nie zostanie przedłużona - poinformował "Przegląd Sportowy".

Przejście jednego z najlepszych napastników ekstraklasy do 1. ligi byłoby wielką sensacją. Ale jest bardzo realne. - Marcin Robak jest bliski podpisania kontraktu z Miedzią Legnica. Umowa 36-latniego napastnika ze Śląskiem Wrocław wygasa 30 czerwca i już wiadomo, że nie zostanie przedłużona - poinformował "Przegląd Sportowy".

Zobacz wideo

Marcin Robak pochodzi z Legnicy i na tym etapie swojej kariery mocno zastanawia się nad jej zakończeniem w rodzinnym mieście. - Rozmawiamy. Zdajemy sobie sprawę, że nie możemy się licytować z bogatszymi klubami, ale mamy nadzieję, że dojdziemy do porozumienia - przyznał Andrzej Dadełlo, właściciel legnickiego klubu, cytowany przez "Przegląd Sportowy".

Marcin Robak strzelił w tym sezonie 18 goli w ekstraklasie, dołożył do tego dwie asysty. Łącznie w ekstraklasie zdobył 120 bramek. Rozegrał 10 meczów w reprezentacji Polski. Strzelił w nich jednego gola.

Więcej o: