Reprezentant Polski opuści Lecha Poznań? Chce go inny klub ekstraklasy

Maciej Makuszewski, reprezentant Polski, może opuścić latem Lecha Poznań i przejść do Jagiellonii Białystok - informuje Przegląd Sportowy.

Lech Poznań miał walczyć o mistrzostwo Polski, ale przegrał aż 15 meczów w tym sezonie i zakończył rozgrywki na dopiero ósmym miejscu. To właśnie m.in dlatego pracę stracili Ivan Djurdjević i Adam Nawałka. Nowym szkoleniowcem został Dariusz Żuraw, który planuje letnią przebudową kadrę.

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Lecha opuszczą: Maciej Gajos, Łukasz Trałka, Jasmin Burić, Matus Putnocky, Vernon De Marco, Rafał Janicki, Dimitris Goutas, Nikola Vujadinović, Marcin Wasielewski oraz Mihai Radut. Ale to nie wszystko. Wiele wskazuje, że odejdzie także Maciej Makuszewski, który przez lata był czołowym zawodnikiem drużyny.

Przegląd Sportowy twierdzi, że skrzydłowym interesuje się Jagiellonia Białystok, gdzie występował w latach 2010-2012.

29-latek w tym sezonie zagrał w 29 meczach, w których zanotował siedem asyst. Makuszewski to reprezentant Polski. W kadrze wystąpił pięć razy. Ostatnim meczem było dla niego towarzyskie starcie z Meksykiem z listopada 2017 roku. Był bliski wyjazdu na mundial w Rosji, ale przed turniejem doznał kontuzji. Wcześniej pisano także o możliwym transferze Makuszewskiego do Pogoni Szczecin.

Więcej o: