Ekstraklasa. Legia zremisowała z Dinamem Brześć

Legia Warszawa zremisowała z Dinamem Brześć 1:1 w meczu sparingowym rozegranym w sobotni poranek.

Zespół z Białorusi objął prowadzenie w 59. minucie po bramce byłego zawodnika Lecha Poznań - Ołeksija Chobłenki. Minutę później do wyrównania doprowadził Carlitos, który tym samym ustalił wynik spotkania. Mecz był zamknięty dla mediów.

Dinamo Brześć to obecnie piąta drużyna białoruskiej ekstraklasy. Legioniści zaś zajmują drugie miejsce w LOTTO Ekstraklasie, mając tyle samo punktów (21) co prowadząca Lechia Gdańsk. Po przerwie na kadrę drużyna Ricardo Sa Pinto zagra u siebie z Wisłą Kraków (niedziela, 21 października, 18.00).

Legia Warszawa - Dinamo Brześć 1:1 (0:0): Carlitos (60.) - Chobłenko (59.)

Skład Legii: Arkadiusz Malarz (67. Radosław Cierzniak) - Michał Kucharczyk, Michał Pazdan, Inaki Astiz, Adam Hlousek (46. Mateusz Hołownia) - Cafu (46. Kasper Hamalainen), Andre Martins, Miroslav Radović (46. Cristian Pasquato), Domagoj Antolić - Sandro Kulenović (81. Łukasz Zjawiński), Carlitos.

Polska - Włochy. Grzegorz Krychowiak i Artur Jędrzejczyk mogą nie zagrać z Włochami

Kamil Glik chciałby wrócić do Torino. "Oglądam wszystkie mecze"

Liga Narodów. Polska - Włochy. Wojciech Szczęsny: Motywacji nam nie zabraknie, na porażkę nie pozwoli ambicja