Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Fabiański może nie zagrać do końca sezonu

PRZEGLĄD PRASY. Kontuzja ramienia polskiego bramkarza jest poważniejsza niż przypuszczano. Jak pisze ?Przegląd Sportowy?, w tym tygodniu ma się wyjaśnić czy zawodnik Arsenalu będzie musiał przejść operację. - Mam nadzieję, że nie trzeba będzie iść pod nóż - mówi gazecie Polak. Niewykluczone, że w tych rozgrywkach już nie wystąpi.

Przez większą część obecnego sezonu Fabiański był podstawowym bramkarzem Kanonierów. Miejsce w pierwszej jedenastce wywalczył sobie na koniec września po nieudanym występie Hiszpana Manuela Almunii w meczu z West Bromwich.

Pech dopadł go na początku roku. Na rozgrzewce przed spotkaniem z Manchesterem City doznał urazu ramienia. W spotkaniu wystąpił, ale już w następnym pojedynku londyńczyków w bramce stanął Wojciech Szczęsny. W ostatnim - pucharowym - meczu z Huddesrfield Wenger po kilku miesiącach postawił znowu na Almunię.

W tej sytuacji wydaje się, ze ogłaszane w angielskich mediach odejście z klubu z Emirates skłóconego z Francuzem bramkarza znacznie się oddaliło.

Problem z barkiem to kolejny poważny uraz, z którym musi się zmagać Polak. Przed rokiem z powodu kontuzji kolana był wyłączony z gry przez kilka miesięcy.

Liverpool chce za Torresa 58 milionów euro ?

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ