Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Prezes PGE Narodowego zdymisjowana przez Kancelarię Premiera. Powodem stan murawy

Alicja Omięcka, prezes PGE Narodowego, została zdymisjonowana - informuje portal money.pl. Z taką inicjatywą wyszedł Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. A jedną z przyczyn dymisji jest fatalny stan murawy na Narodowym.

Alicja Omięcka, pełniąca funkcję prezesa zarządu spółki PL.2012+, czyli operatora PGE Narodowego w Warszawie, została zdymisjonowana. Informacja ma zostać oficjalnie potwierdzona we wtorek. Za decyzją o jej zwolnieniu stać mają Krzysztof Przygoda, dyrektor generalny ministerstwa sportu, oraz Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - informuje portal money.pl.

Grzegorz Krychowiak o fatalnej murawie na Narodowym [WIDEO]

Zobacz wideo

Jedną z przyczyn dymisji jest fatalny stan murawy na Narodowym. Piłkarze narzekali na nią zwłaszcza po meczu z reprezentacją Słowenii w eliminacjach do Euro 2020, a jej stan nie był idealny już wcześniej. Sprawą obiecał zająć się Mateusz Morawiecki, premier RP, który jest też obecnie ministrem sportu.

Alicja Omięcka jest specjalistką zarządzania jakością, radcą prawnym i urzędniczką państwową. Kierowała spółką PL.2012+ od 2018 roku. Wcześniej w latach 2016–2018 była dyrektorem generalnym w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (3)
Prezes PGE Narodowego zdymisjowana przez Kancelarię Premiera. Powodem stan murawy
Zaloguj się
  • slimslider

    0

    Szczyt parodii; Premier RP obiecał zająć się "stanem murawy na Narodowym", bo w całej Polsce brak kompetentnych ludzi zdolnych stawić czoła tej niezwykle skomplikowanej sytuacji...

  • FIFA Channel QBEX

    0

    I kto mówił że nic nie zrobi?! ?Ale to niefajnie dla tej pani bo straciła pracę za Michała Pola na traktorku i słabą spółkę, która potem jeszcze myślała że murawa jest dobra!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX