Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jan Oblak rozpływa się w zachwytach nad Robertem Lewandowskim

- Robert Lewandowski to gwiazda. Wielki napastnik, kompletny: mierzyliśmy się w Lidze Mistrzów. A czy ja czuję się gwiazdą swojej reprezentacji? Nie, nie czuję. My jesteśmy drużyną - powiedział Jan Oblak, bramkarz reprezentacji Słowenii, która w piątek o 20.45 podejmie w Lublanie reprezentację Polski.

Polska - 12, Słowenia - pięć i dopiero czwarte miejsce w grupie. - Nie patrzymy już za siebie. Nie możemy. Wiadomo, że każdy mecz jest trudny, że tak samo będzie w piątek. Bo Polska to klasowy zespół, mający wielu znanych piłkarzy - zaczął czwartkową konferencję Jan Oblak.

- Pytacie mnie o Lewandowskiego. Wiadomo: to gwiazda. Wielki napastnik, kompletny: mierzyliśmy się w Lidze Mistrzów [w fazie grupowej sezonu 2016/17; Lewandowski w drugim spotkaniu pokonał Oblaka, Bayern wygrał w Monachium 1:0]. A czy ja czuję się gwiazdą swojej reprezentacji? Nie, nie czuję. My jesteśmy drużyną. Musimy być razem. Bo tylko pozytywnym nastawieniem i wiarą w sukces, jesteśmy w stanie osiągnąć coś pozytywnego - podkreślił Oblak.

Matjaż Kek: Wygrać z Polską to byłoby coś

- Nie pamiętam, żeby nas stadion przed meczem był pełen, by wykupione zostały wszystkie bilety. To fantastyczna wiadomość. Dla obu drużyn, ale przede wszystkim dla nas - powiedział Matjaż Kek, selekcjoner reprezentacji Słowenii, który pojawił się na czwartkowej konferencji wraz z Oblakiem. Piszemy, że wraz z nim, bo większość pytań kierowano jednak do bramkarza Atletico. - Polska ma dużo jakości, ale to dobrze, bo jeśli z kimś z takim wygrywasz, zawsze łapiesz dużo pewności. Nie zawiedziemy - podkreślił Kek. Początek meczu Słowenia - Polska w piątek o 20.45.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (5)
Jan Oblak rozpływa się w zachwytach nad Robertem Lewandowskim
Zaloguj się
 • Mańfred 123

  0

  Chłopie zastanów się co piszesz. Jest napisane o Oblak'u i o Lewandowskim a na zdjęciu nie ma ani Oblaka ani Lewandowskiego.

 • boliver

  Oceniono 4 razy -2

  Mydlenie oczow,,

 • jaromachowiak

  Oceniono 5 razy -3

  Bartłomieju Kubiaku, redaktorze (???) Ja cię bardzo proszę, zastanów się nad swoją przyszłością. Jest tyle pięknych zawodów na d. Na przykład dzierganie albo drążenie dziur. Nie każdym musi udawać dziennikarza, nawet jeśli jest w Lublanie. Pokaż mi, mistrzu pióra, miejsce, w którym wymieniłeś klub Jana Oblaka. Ja nie mam obowiązku wiedzieć, gdzie facet gra. Ty, jeśli o nim piszesz dla mnie, masz psi obowiązek o tym napisać. A jeśli zatytułowałeś swój tekst, że ktoś się rozpływa nad Lewandowskim, a potem w wielkiej epistole cytujesz to rozpływanie się: "Widomo: to gwiazda. Wielki napastnik, kompletny", to ja nie wiem, czy się z ciebie śmiać czy puścić pawia na twoje dzieło.

 • mtarczynski

  Oceniono 8 razy -6

  widzielismy co to za miszcz w MŚ w Rosji ( i wczesniej w ME w Polsce), a ostatnio w meczach Bayernu w Lidze Mistrzów z klasowymi rywalami, niemiecka liga to dziś dno o 2 klasy niżej niż ligi Anglii, Hiszpanii czy Włoch ( co widać po konfontacji niemnickich klubów w pucharach), z klasowymi rywalami Lewandowski jest drewnianym cienkim bolkiem wymachującym ciągle z grymasem na twarzy i niezadowoleniem łapami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX