Niefortunne zdjęcie Edena Hazarda pokazało jego problem

Eden Hazard ponownie został przyłapany z nadmiarem kilogramów. Niefortunne zdjęcie zamieszczone przez belgijską federację na Twitterze mocno uwypukliło problem 31-latka.

Reprezentacja Belgii na kilka dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Katarze rozegrała w piątek mecz towarzyski przeciwko Egiptowi. "Czerwone Diabły" dość nieoczekiwanie przegrały 1-2, ale nie sam wynik przykuł największą uwagę katalońskich mediów. "Sport" zwrócił uwagę na Edena Hazarda, który nie błyszczał w tym sezonie formą, a przez to jakie zdjęcie zostało zamieszczone na Twitterze przez belgijską federację, można przypuszczać, że w podobnej dyspozycji Belg pokaże się na mundialu. 

Zobacz wideo Dziennikarze Sport.pl są już w Katarze

Hazard znów ma problemy z nadwagą?

W trakcie przerwy w spotkaniu Egiptu z Belgią fani pod zdjęciem zaczęli krytykować piłkarza Realu Madryt. Było to spowodowane tym, że 31-latek grał w tym meczu słabo, a poza tym fotografia uwypukliła jego wyraźny problem z nadwagą. 

- Ten facet jest za gruby. Kto to jest? Jak on może być zawodowym piłkarzem - napisał jeden z internautów. 

Eden Hazard, od kiedy dołączył w 2019 roku do Realu Madryt, nie przypomina już samego siebie z czasów gry w Chelsea. Belg miał stać się następcą Cristiano Ronaldo, był wielką nadzieją, w którą zainwestowano ponad 100 milionów euro. Piłkarz nie poradził sobie jednak w ekipie "Królewskich" pod żadnym względem. Często zarzucano mu otyłość oraz to, że więcej czasu spędzał w szpitalu niż na boisku. Zbędne kilogramy mogły być jedną z przyczyn jego uciążliwych urazów. Nieodpowiednia dieta zdecydowanie skróciła jego karierę na najwyższym światowym poziomie. Jak widać pomimo upływu lat, 31-latek nie wyciąga wniosków i wciąż doprowadza się do otyłości. 

Reprezentacja Belgii pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w Katarze rozegra 23 listopada przeciwko Kanadzie. Następnie zmierzy się z Marokiem i Chorwacją. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.