Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ogromna strefa kibica powstanie na PGE Narodowym

Niewykluczone, że na PGE Narodowym powstanie Narodowa Strefa Kibica. Jeżeli plan dojdzie do skutku, to mecz Polska - Senegal będzie mogło tam obejrzeć ponad 70 tysięcy widzów.

Spółka 2012+ ogłosiła już przetarg na zaprojektowanie sceny, montaż i obsługę systemów wizyjnym oraz nagłośnienia. Na płycie PGE Narodowego mają pojawić się 4 ekrany o wymiarach 16x9 metrów każdy i będą zawieszone na konstrukcji o wysokości minimum 17 metrów.

Żeby plan spółki doszedł do skutku i został zrealizowany, najpierw trzeba znaleźć partnerów, którzy pomogliby zorganizować strefę

"Narodowa Strefa Kibica to duży projekt, w ramach którego chcielibyśmy umożliwić fanom piłki nożnej wspólne dopingowanie biało-czerwonych na PGE Narodowym. W ten sposób nawiązalibyśmy do emocji, które wypełniały tę arenę podczas Euro 2012. W tej chwili intensywnie poszukujemy partnerów, którzy pomogą nam zrealizować to przedsięwzięcie. Nie potrafimy jeszcze ocenić, czy faktycznie dojdzie do jego realizacji, jednak niewątpliwie byłaby to najbardziej spektakularna strefa kibica w Warszawie podczas MŚ 2018" - powiedziała Monika Borzdyńska cytowana w komunikacie spółki.

Na razie zostało ogłoszone plany dotyczącej Narodowej Strefy Kibica podczas meczu inaugurującego występu Polaków na mistrzostwach świata w Rosji z Senegalem (19 czerwca). Jak na razie nie ma potwierdzenia, czy w przypadku dojścia do skutku pomysłu utworzenia takiej strefy na spotkanie z Senegalem, to czy będzie ona otwarta podczas pojedynków z Kolumbią (24 czerwca) i z Japonią (28 czerwca).

Wilusz zyskał zaufanie legendy i czeka na powołanie od Nawałki. "Mundial na pewno obejrzę w Rosji. Zobaczymy w jakiej roli" [POLSKA DAWAJ!]