Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Thomas Mueller skomentował temat transferu Roberta Lewandowskiego

W ostatnim czasie sporo mówi się o ewentualnym odejściu Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium. Kolega klubowy Polaka, Thomas Mueller, w rozmowie ze sport1.de powiedział, że napastnik zostanie w Bawarii.

Odkąd Robert Lewandowski nawiązał współpracę z Pinim Zahavim, na nowo rozpoczęła się gorąca dyskusja na temat jego odejścia do Realu Madryt. Bayern Monachium zapewnia jednak, że napastnik reprezentacji Polski nie jest na sprzedaż. Teraz głos zabrał kolega klubowy Lewandowskiego, Thomas Mueller.

Niemiec w rozmowie ze sport1.de został zapytany, czy Bayern chętnie sprzedaje swoich zawodników. – Od 2010 roku wspinaliśmy się na szczyt, osiągając trzy finały Ligi Mistrzów. Chcemy być jednym z najlepszych klubów w Europie. Moim zdaniem Bayern nie sprzeda zawodnika, którego chce zatrzymać. Żadna suma miałaby na to wpływu – powiedział Mueller.

Jego wypowiedź dotyczy także Lewandowskiego. Mueller wątpi, by Polak rzeczywiście chciał opuścić Monachium. – Nie pamiętam nikogo, kto odszedł z Bayernu, mimo że klub chciał go zatrzymać – zakończył 28-latek.