AC Milan pytał o Cristiano Ronaldo

Działacze AC Milan sondowali możliwość sprowadzenia latem Cristiano Ronaldo. Włosi spotkali się z agentem Portugalczyka.

Według Sky Italia, przedstawiciele Milanu spotkali się z agentem Cristiano Ronaldo, Jorgem Mendesem w celu zapytania o możliwość sprowadzenia Portugalczyka na San Siro. W związku z ostatnimi problemami Ronaldo z wymiarem sprawiedliwości w Hiszpanii, Włosi sondują czy jest możliwość by Portugalczyk przeszedł do odbudowującego się, dzięki pieniądzom chińskiej grupy kapitałowej, Milanu.

Włoskie media donoszą, że reprezentujący "Rossonerich" Marco Fassone i Massimiliano Mirabelli spotkali się z Jorgem Mendesem. Portugalczyk miał powiedzieć, że faktycznie Cristiano Ronaldo chciał opuścić Real. Według dziennikarzy Sky Italia przejście Ronaldo do Milanu nie jest niemożliwe.

Jednak z punktu widzenia Milanu transakcja może być praktycznie niemożliwa, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i na poziomie sportowym. Włosi nie zagrają w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, a sam transfer może kosztować włoski klub ponad 350 milionów euro.

AC Milan w tym okienku transferowym wydał już 200 milionów euro. Do klubu przybyli Leonardo Bonucci z Juventusu, Andre Silva z Porto, Hakan Calhanoglu z Bayeru i Andrea Conti z Atalanty.

Kylian Mbappe coraz bliżej rekordowego transferu

Więcej o: