Marcin Kaczmarek zwolniony z Wisły Płock!

Marcin Kaczmarek nie będzie dłużej trenerem Wisły Płock. O odejściu szkoleniowca klub poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej. Według niepotwierdzonych wiadomości, 43-latek został zwolniony po tym, jak poprosili o to zawodnicy "Nafciarzy".

Szefowie klubu rozwiązali już umowę z trenerem, który w ubiegłym sezonie zajął z Wisłą Płock 12. miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Zwolnienie Kaczmarka, według niepotwierdzonych informacji, miało być efektem konfliktu szkoleniowca z piłkarzami oraz wystąpienia Dominika Furmana, którego płocka drużyna nie tak dawno wykupiła z francuskiej Tuluzy.

W mediach pojawiają się już nazwiska ewentualnych następców młodego trenera. W gronie faworytów do przejęcia Wisły wymienia się Jacka Zielińskiego oraz Jacka Paszulewicza. Pierwszy z wymienionych szkoleniowców ostatnio prowadził Cracovię, a drugi aktualnie pracuje w Olimpii Grudziądz.

Marcin Kaczmarek był trenerem Wisły Płock od czerwca 2012 roku. W tym czasie pod jego wodzą, "Nafciarze" rozegrali 179 spotkań, a w sezonie 2015/16 wywalczyli awans do Lotto Ekstraklasy, gdzie w minionej kampanii ligowej zajęli czwarte miejsce w grupie spadkowej.

Transfery w ekstraklasie. "Jaga" ma następcę Wasiljewa, Legia ruszyła na zakupy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.