Grzegorz Krychowiak, czyli król mody w kadrze powrócił

Grzegorz Krychowiak pojawił się na zgrupowaniu reprezentacji Polski po przerwie spowodowanej brakiem powołania. Pomocnik grający w West Bromwich Albion zaskoczył ubiorem nie pierwszy raz. Polscy piłkarze w poniedziałek rozpoczęli zgrupowanie, a każdy zawodnik miał czas do 19:30, by przyjechać do hotelu, w którym przebywa reprezentacja. Zawodnicy przyjeżdżali o różnych porach i wywoływali spore poruszenie wśród łowców autografów zgromadzonych w hotelowym lobby. Najwięcej komentarzy wywołał jednak przyjazd Grzegorza Krychowiaka, który jak zwykle odpowiednio dostosował ubiór do okazji. Strój Krychowiaka spotkał się z lawiną komentarzy, a większość z nich jest bardzo pozytywna. Kibice zauważają, że Polak po wejściu na boisku całkowicie zrywa z łatką ,,elegancika'' i zamienia się nieustępliwego pomocnika i właśnie za to jest rozliczany. Jedną z tych stylówek skomentował nawet Zbigniew Boniek, prezes PZPN.
Grzegorz Krychowiak Grzegorz Krychowiak screen TVN24

Grzegorz Krychowiak, czyli król mody w kadrze powrócił

Grzegorz Krychowiak pojawił się na zgrupowaniu reprezentacji Polski po przerwie spowodowanej brakiem powołania. Pomocnik grający w West Bromwich Albion zaskoczył ubiorem nie pierwszy raz.

Polscy piłkarze w poniedziałek rozpoczęli zgrupowanie, a każdy zawodnik miał czas do 19:30, by przyjechać do hotelu, w którym przebywa reprezentacja.

Zawodnicy przyjeżdżali o różnych porach i wywoływali spore poruszenie wśród łowców autografów zgromadzonych w hotelowym lobby. Najwięcej komentarzy wywołał jednak przyjazd Grzegorza Krychowiaka, który jak zwykle odpowiednio dostosował ubiór do okazji.

Strój Krychowiaka spotkał się z lawiną komentarzy, a większość z nich jest bardzo pozytywna. Kibice zauważają, że Polak po wejściu na boisku całkowicie zrywa z łatką ,,elegancika'' i zamienia się nieustępliwego pomocnika i właśnie za to jest rozliczany. Jedną z tych stylówek skomentował nawet Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

W niedzielę Krychowiak wzbudził spore zainteresowanie swoim strojem podczas meczu PSG z Monaco (1-1). Polak nie grał ze względu na kontuzję, ale w pewnym momencie wychwycił go realizator transmisji. 'Wygląda jak generał', 'hołd dla legionów polskich we Włoszech', żartowali kibice. Tym zdjęciem Krychowiaka podzielił się nawet Timothe Crepin, dziennikarz prestiżowego 'France Football'. Polak wie, jak zwrócić na siebie uwagę! W niedzielę Krychowiak wzbudził spore zainteresowanie swoim strojem podczas meczu PSG z Monaco (1-1). Polak nie grał ze względu na kontuzję, ale w pewnym momencie wychwycił go realizator transmisji. 'Wygląda jak generał', 'hołd dla legionów polskich we Włoszech', żartowali kibice. Tym zdjęciem Krychowiaka podzielił się nawet Timothe Crepin, dziennikarz prestiżowego 'France Football'. Polak wie, jak zwrócić na siebie uwagę! screen

Zaskoczył podczas meczu

Na początku roku realizator pokazał Polaka, który obserwował zmagania swoich kolegów z Paris Saint-Germain w meczu z Monako. - Wygląda jak generał - pisali kibice m.in. na Twitterze, a to zdjęcie wrzucił Timothe Crepin, dziennikarz "France Football".

Grzegorz Krychowiak w swoim domu w Sewilli na tle samodzielnie zaprojektowanej szafy z 200 parami butów Grzegorz Krychowiak w swoim domu w Sewilli na tle samodzielnie zaprojektowanej szafy z 200 parami butów FOT. PIOTR KUCZA

Krychowiak i jego słynne futro

Pomocnik reprezentacji Polski kiedyś wrzucił do sieci zdjęcie w tym futrze. Temat podłapał nawet Zbigniew Boniek, który zapytał piłkarza na Twitterze, czy nie było męskich płaszczów.

Krychowiak odpowiedział błyskawicznie:

Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat Instagram.com/CeliaJauant

Elegancka rocznica

A to już zdjęcie z zeszłorocznej rocznicy związku Krychowiaka z Celią Januat. Para wówczas pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z rocznicowej kolacji, na którą wybrali się do Le Bristol, jednego z najbardziej luksusowych hoteli w Paryżu.

Grzegorz Krychowiak Grzegorz Krychowiak Instagram

Zmiana w Anglii

Piłkarz Paris Saint-Germain, który latem do Anglii trafił na wypożyczenie, zmienił swoją 'stylówkę'.

Grzegorz Krychowiak Grzegorz Krychowiak Instagram

I znów Anglia

Grzegorz Krychowiak doskonale czuje się w Wielkiej Brytanii. To jego jedne z pierwszych zdjęć, które opublikował na Instagramie po przyjeździe do Anglii.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat Instagram

W Paryżu inaczej

A tak polski pomocnik i jego partnerka życiowa - Celia Jaunat - prezentują się w Paryżu. Zmianę widać na pierwszy rzut oka.

Więcej o: